That all too fragile male ego (and all to be EXPECTED) ..

Hepsi çok kırılgan erkek egosu (ve hepsi BEKLENİLECEK)..

Çirkin kafasını tekrar tekrar çok kırılgan erkek egosunu yapıyor ve isimler almadan, iyi, çevrimiçi gördüğüm güzel bir bayan - daha fazla ayrıntı vermeyeceğim, ancak Twitter algoritmasının “Jyoti” adlı bayanlardan gelen yayınların sonlarında çok iyi bir iş çıkardığını söyleyelim..

... bugün yazdığım gibi hangisinden bahsetmişken?

Bu kitap HER ZAMAN benim için çok özel olacak, bunlardan biri de dahil olmak üzere bir dizi neden ilk kitabım - ama bundan daha fazlası, en önemli sebep?

Bayan Jyoti!

Kim nedense Priyanka'yı kitapta adlandırdım (iyi, nedenini biliyorum. Hehe).

Ama belki de onu Jyoti olarak bırakmalıydım.

Belki kitabın ilk adı farklı olmalıydı, ama ben “eğiliyorum” Steves kararında editörüme “Hint Tanrıçasına Hizmet Etmek” açısından yargısı... Hehe

Ve ona hanımefendi demiyorum, veya her zaman metresi, ki o söylemedi, ve ben yapmıyorum, ve ihtiyacım yok, vibe parlıyor.

Her neyse...

Bu öğleden sonra aşağıdakileri söyleyen belirli bir bayanı retweetledim.

“Gülümseme, görünüşünüzü iyileştirmenin en ucuz yoludur”.

O çok haklı, bu sözlerle ilgili bir şey STRUCK HOME!

Sanırım gözlerindeki bakıştı (hayır, fetiş değil, duygulu bir “hepsini bil” görünümü, ruhunuzun içinde DERİN görünen bir bakış, o kahverengi gözler öyle... DERİN! - Benimki gibi, sanırım)... bu da yaptı, gülümsemeden daha fazlası, bu çok güzeldi!

Hayır, burada da basitleştirme yok, pratikti, eve vur, Anında “daha fazla insanın bunu duyması gerekiyor” diyerek retweetledim.

(tam sözlerim değil, ama özü bu, çok nazik olduğumu söyleyerek cevap verdi, ama lütfen resmini retweetlememek için lütfen)

Hangi hey, birçok yerde kadınlara karşı artan suç oranı göz önüne alındığında, ve özellikle de alt kıtada her zaman ne kadar kötü (“toplum” ile birlikte bir başlıca nedenden şüpheleniyorum ve bir sürü Hint findominasının yüzlerini asla paylaşmadığı için adetler denir)... Ben anlayabiliyorum.

Ve “anladım, orada bir sürü kaçık!” Diye cevap verdim.

Güzel bir sohbetti, uçan hamamböcekleri hakkında bir yorum da dahil olmak üzere pek çok şeyi vardı, ve lanet olası hamamböceğinin WINGS"e sahip olduğunu keşfedene kadar hepimiz nasıl cesur olduğumuzu. HeHe. Bu eve çarpan başka bir anıydı!

Daha sonra daha fazlası. (o evde oldu tho, merak etmeliyim, beş katlı ev, henüz sahipleri liteally istila ve hamamböceği, kargalar ve benzeri ile doluydu - hayır, hiçbir şey dini ya)...

Neyse, bunun hakkında yazmamın gerçek nedeni?

Söylenen bir ahbap hakkında söylediği şey mi (muhtemelen bana söylediği gibi ultra kibar bir şekilde) (Demek istediğim, istediği şekilde çok güzeldi!) retweet etmemek, sinirlendi, yapmaya devam etti, ve Madam"ın bu konuda popo yaralandığını iddia etti.

Ah.

Kanka, ve bayana bunu söyledim, popo incinmiş olan SENSIN.

Çok kırılgan erkek egosu çok kolay acıyor, ve aynı zamanda erkeklerin hayallerinin kızını elde etmelerinin nedeni de budur., baskın ya da değil.

Eğer istiyorsan, yine de kabul edemezsin, arkadaşım, sen bir aptalsın, bu konuda söylemem gereken tek şey bu, maalesef çok fazla erkek.

Bu pislik gelince, belki de şükürler olsun ki bir süredir buralarda görülmeyen o Aptal Bozo Schofield"dı..

Yine de tam burada, her zaman olacak. 😂 Gerçekten sahip olduğu en işe yaramaz uzantı (aynı parantez içine düşersen bana haber ver, mutlu olacağız, ücretimiz için, seni ÜNLÜ yap, hehe).

Gerçekten mi, Herkesin tam sözlerini buraya gönderirdim, ama istemiyorum, bayan muhtemelen istemiyor (sadece isimsiz kelimeler ise umursamayacağından şüpheleniyorum, ama hala).

Bu konuda hanımefendi'nin isteklerine saygı duymalıyım, ya da herhangi birinin. Hehe.

Neyse - çocuklar - egonuzu dizginlemek benim tavsiyem...

Ve bu.

En iyi,

Mike Watson

Not - Size bunu öğreten bir kitap varsa (alçakgönüllülük) diğerleri arasında, bu Sissy Central'dır. Bazılarının söylediği gibi gerçekten büyülü bir kitap, ŞİMDİ al.

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: