Saris, Hindu women – slavery – and of course two great reviews for Serving an Indian Goddess – yet again!

Saris, Hindu naised — orjus - ja muidugi kaks…

Niisiis, veel kaks suurt ülevaadet „India jumalanna teenimine” - Paula Benda Rendon vaatab II osa - - ja III osa!

Tõesti fenoom ja fenomenaalne raamat, ma olen öelnud seda nii palju kordi, see kannab korrates, kui sul ei ole seda raamatut - sa oled kaotanud. Periood! (no pun, sissy!).

Teenindavad India jumalanna II osa (ÜLEVAADE)

Mis on rõõm? Kas tunne naudingut annab teile rohkem vabadust või allutab see sulle orjuse?

Nauding, vabadus ja orjus on kolm sõna, mille tähendusi on keeruline paljastada, sest need alluvad isikliku vaatepunkti subjektiivsusele. Iga inimene annab sellele ühe või teise tähenduse vastavalt nende arvamusele.

Mis on orjus?

Orjaks olemine oleks nagu nii sisemise kui ka välise vabaduse puudumine ülemvõimu või surve all, jättes oma tahtmise tühistatuks, piiratud või manipuleeritavaks, millegi või kellegi mandaadi või soovi, kaudse või mitte poole püüdlemiseks.

See tähendab, et olla ori on, et tahe domineerib midagi või keegi.

Leiame mitmesuguseid orjuse liike:

Hirm: Hirm abielu pühendumise pärast, hirm laste kannatuste pärast, hirm mitte mõõta...

Piirangud: Selline võiks olla näiteks teadmatusest. Kui sa ei tea kogu tõde millestki, selle reaalsust, saab teha ainult seda, mida sa tead, kuid see teadmine ei pruugi olla tõeline, parim. Või piirang, mis on tingitud suutmatusest olla teistega helde, jagada...

„Ego”: Me võime isegi olla orjad ise, meie „mina”: Mida ma tahan, mis mulle meeldib, mida ma tunnen, mis annab mulle rõõmu... Suutmata sellest enesekesksest ja isekast maailmast lahkuda.

Mis on rõõm? Pleasure võib anda meile palju asju: lugemine hea raamat, millel on hea vestlus, purjetamine paadiga lõhnav meretuul... Tekivad meeldivad aistingud, mis meid lohutavad. Nad ei tekita mingit kahju, kui seda ei tehta üle...

Kas seksuaalne nauding võib põhjustada slavary?

Algne probleem seisneb seksuoloog Mike Watsoni sõnul selles, et soovitakse teha vabadus absoluutväärtuseks.

Väärtused on asjad elus, et me anname neile väärtuse sõltuvalt sellest, kas need aitavad meil rohkem või vähem arendada ja rikastada end inimestena. See tähendab, et nad aitavad meil küpseks ja olla õnnelikumad.

Proua sa ei saa olla rohkem õige väärtusi! Ja tema orjuse määratlus - ja asjaolu, et üks saab orjastada (või mitte) rohkem asju kui võiks arvata!

Teine neist intellektuaalse kommentaare Paula, ja ta on kohapeal - VABADUS on väärtus, mis on mulle isiklikult kallim ennekõike, ja see näitab minu kirjalikult, see näitab, kuidas vabalt ma väljendada oma seksuaalse soove, vajadusi, tahab, isu, ja nii edasi, ja ma usun, et see peaks olema kõigile!

Ja jah, rõõm, vabadus, orjus - kõigil on loomulikult kõigile erinevad tähendused. Hehe.

Paula, olete kiirenenud kõik see nii kuradi hästi kui tavaliselt!

Ja järgmine (III osa) -

Teenindavad India jumalanna III osa (ÜLEVAADE)

Kõhufetiši mudel Helena Strong märkis: „Inimesed imetlevad mu kõhtu. Ainuke asi, mida ma paljastada, on mu kõht. Enamik mehi, kellel on kõhufetiš, on piinlik, kui nad näevad mind täiesti alasti.”

Alvinolagniat eeldatakse, et mõned on naissoost mao kokkupuute valitseva läänepoolse moodi põhjuseks. Viktoriaanlikel aegadel peeti ilusat naise peamiseks tunnuseks väikest vöökohta. Sellele on kaasa aidanud bikiinide tulek 1946. aastal, 1970. aastate rõõmsameelne mood ja 1990. aastate alguses alanud madala tõusu mood. Kõhuekspositsioon sai tavaliseks ka 20. sajandi muusikakultuuris, kus paljud tuntud naispopstaarid ilmuvad laval ja väljas ning paljastatud maoga muusikavideotes. Mõned on huvitatud naistele, kes kannavad põllukultuuride peal või bikiinid.

Palja naissoost midriff peetakse Indias atraktiivseks ja erootiliseks. Midriff on alati olnud mood India naiste rõivas. India naised on traditsiooniliselt kandnud midriff-baring saris, eriti Lõuna-India naised. Mao kokkupuudet sareega peetakse erootiliseks. Midriff ilmneb teistes traditsioonilistes naisterõivastes nagu Ghagra choli. Kõhu ahelat, mida tuntakse kamarbändina Indias madala tõusu sareide ja lehengastega kantuna, loetakse sensuaalseks. Enamik India naisi kannavad pulmade ja muude tseremooniate ajal kõhuketid kultuuri ja traditsiooni väljapanekuks. Tänapäeval on naised ühendanud need ketid lääne varustusega, peamiselt selleks, et juhtida tähelepanu nende arvudele.

Mehed on huvitatud tagasihoidlik põranda pikkus riietus ja ahvatlev ekraan paljas midriff tagaküljel. India näitleja Ileana D'Cruz kommenteeris, et seal olid kaadrid, kus tema kõht visati suur portselan kest ja lilled kaunistatud ümber tema talje filmimise ajal debüüt film ja väitis, et kõht ja naba peaksid nad on märk naise ilu Lõuna-India filme ja usun, et vöökoht on kõige atraktiivsem osa. India laulja Chinmayi säutsus fänniküsimusele sari kandmise kohta etenduste ajal: „Meeste rühmad... pildistada minu vööst + minu rindkere külge, ringlege ja laadige üles softcore porno veebisaitidele.” „Ma saan sõnumeid, kuidas nad masturboida.”

Mõned India mehed on äratanud pigistades naise kõht kokku puutunud tema sari. Seda stsenaariumi kirjeldati juhtiva India ehitusettevõtte grupi reklaamikampaanias. Loosung „Kõik, mida sa armastad, on käeulatuses”, see näitas mees kontoris jõudes näputäis oma naise kõhtu kodus, ja ta väljendas rõõmu naeratades ja hammustamine tema alahuul. See ilmus kogu lehekülje reklaamina Chennai numbris 6 detsember 2013 of The Times of India.

Mike Watson paljastab oma põnevust sari ja Hindu naine.

Oh mu - ta on nii õige!

Ma olen varem rääkinud sellest, kuidas sari on nii kuradi erootiline... nii on salwar, et asi!

„Ma saan sõnumeid selle kohta, kuidas nad masturbeerivad”.

Ma saan seda - vaadates täis, küpsete rindade paisumist sari sellega (sageli rasva, oh my! NII KENA!) kõht nähtav, poomise läbi, kõik see - armas paljaste ülaselja - see on HEAVEN, eriti alandlik! Ma lekkida lihtsalt mõelda, ei ole isegi mind alustas, et armas vanem daam thats minu India neiu, minu, ta ajab mind hull täitmata LUST! Oh need wisps hallid juuksed, armas toonides kõht, natuke rasva, armas KÄSIVARRED, et SARI!!!! Erinevad värvid Ma'am kannab! OH MY!!!!!!!!) Talje, rindkere külg - kõik nii õige!

Nüüd ma pole kunagi kuulnud reklaami Chennai versioon TOI - kuid ma olen kindel, et see on tõsi - ma olen kindel, et see on olemas - ja kõhukinnisus, kõhutantsud, noh, me kõik teame sellest.

Igatahes, need on suured raamatud mu sõber - kõik kolm osa, ja kaks järge, nii et saada 'em nüüd.

Ja see on nii.

Varsti tagasi!!

Parim,

MW

PS - Siin on lingid kiirenemist „Indian Goddess” seeria - - ja

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: