Oiling her feet is so nice!

Jalgade õlitamine on nii tore!

Tema teenimine on tervikuna!

Aga masseerides teda kreemiga või õli, ma alati valida õli.

„Tel Laga!” „Jaldi!”

... võiks olla postitus Kirjutasin ka siin, miks ma armastan anda talle õli massaaž nii palju (kui midagi muud, nad on nii lõõgastav!)

Aga see on nii tore, vaadates tema lõõgastuda on nii tore!

Toles- naissoost tallad on kõik nii kena ka! Igaühel on oma lugu, et rääkida imetlusega jalgpoiss ja Simp...

... Iga tuleb „pressitud” ja masseerida erinevalt. Pea meeles, poiss, mõned daamid vajavad SOLE masseerida rohkem — kui nad seljas kõrged kontsad, võib-olla arch... ja pallid jalad ei tohiks kunagi unustada!

Rääkimata, lihtsalt „pigistada” suu ei ole see, mis see on umbes. Kasutage oma sõrme, DIG sisse, leevendada, et valu, ja teha seda tundi, kui proua lõdvestab või magab, tehes nii nagu ta tahab!

Nüüd olen näinud daamid õlitamine oma tallad üle kogu koha hilja.

Ja erinevad tallad, muidugi.

Ja täna pärastlõunal, daam ja tema abikaasa, ja vastsündinud beebi... välja pärastlõunal päike, lõdvestunud, nautida ise, ja proua?

Noh, äkki ta võttis välja pudeli päikesepruunist kreemiga, ja hakkas panna see üks täiuslikult pedicured paari jalga ma olen kunagi näinud!

India daam, ja jalad olid õiglased, proua ei tahtnud mingit päikest neile!

Meenutas mulle teatud Carol, ma hoida vihmavari erineva nurga all teda kui me kõndisime koos nii, et päikesekiiri (kui erineva nurga alt) ei tabanud isegi üks tolli tema armas nägu!

Tõeline servituud, ja kui ma vaatasin seda ainsat, oli see kujundatud erinevalt, regally... see oli nii tore!

Ma mäletan seda veel!

Ja ma nii tahtsin õlitada tundide kaupa kui proua lõdvestunud...

Igatahes, Teenindavad India Jumalanna sisaldab p paastuaja selline asi - ja siis mõned.

Ja kui sul pole veel raamatut saanud, siis tahad seda... nüüd.

Malk, Paye LaGu, sa oled nii ülbe, ma armastan seda!

Siin on, kuidas mu päevad algasid pr Priyanka!

Hommikuse rutiinse neljapäevaga harjus helge ja päikesepaisteline, minuga ärkates peaaegu tund enne minu äratuskell helistas. Tol ajal oli just 5:40 hommikul, ja arvestades „normaalseid” asjaolusid, ma teeksin seda, mida keegi teine selles olukorras teeks, mis oleks minna otse tagasi voodisse, kuni oli aeg ärgata — aga „normaalne” ei kehti minu puhul.

Ma ei olnud enam kolledži üliõpilane, kes lihtsalt unistas, et tal lubatakse kummardada hämmastavalt atraktiivset ja loomulikult domineerivat daami — — mul oli tegelikult õnn olla selles olukorras, et seda tegelikult teha, ja pidin tegutsema vastavalt.

Kui õnnelik oli mul see võimalus — see oli olnud vaid paar päeva, kuid ma olin juba nii sügavalt ümbritsetud tema teenistuses, et isegi tema jalad põrandat puudutamata, kui ta kõndis mind vaevasid — kas ta ei peaks kogu päeva roosi kroonlehtedel kõndima, et isegi mustusetäpp ei saaks neid ilusaid tallasid mulda?

Kuigi mul oli õnnestunud eile õhtul paar tundi magada, ei olnud see mingil juhul „kosutav” uni — pigem selline, kus ma viskasin ja pöördusin vahelduvalt, pr Priyanka ja minu uus positsioon tema pühendunud orjana, pidevalt minu alateadvuses.

Olin ka hädas harjuda kasinuse seade olin seljas, midagi, mis oli absoluutne oluline, sest ma lihtsalt ei suutnud hoida oma erektsiooni kontrolli all mis tahes aega.

Kuid füüsiline ebamugavustunne kõrvale, äärmuslik ärritusseisund suurendab ka minu alandlikkuse taset ja kuidagi oma kaasasündinud teadmistega meestest ja nende ajude funktsioonidest, oli mu pr seda välja mõelnud ja kasutanud seda oma eeliseks — mitte, et ma mõtlesin natuke!

„Kuidas õige pr Priyanka oli osta mulle see seade”, ma arvasin, armastades hetki veetsin eile õhtul oma keele sügaval tema sitapea sees, himustades hinge nende täiusliku perse põskede vahel.

„Ta teab, kuidas hoida oma kukk tema kontrolli all, eitades seega mulle naudingut — — kuid andes mulle rõõmu ja rahulolu, mida ma tõesti vajan ja saada vaimselt, kummardades teda kui ülihead daami, vastandina kiirele orgasmi, mis ei tee mulle midagi pikemas perspektiivis”, ma mõtlesin.

Parim ja üks see on selline raamat, kuidas adminster hävitanud orgasmi Mike Watson (tõlgitud hispaania ja itaalia ka!)

Need mõtted hõivatud minu meelt veel paar minutit, ja ma äkki tõusin, minu meelest võidusõidu.

Kuidas ma saaksin raisata seda aega lihtsalt mõelda, mida ma seni teinud olin? Minu gorgeous Ms magas mugavalt, ja ma olin kulgeb kuni võimalus massaaž tema jalad ekstraks pool tundi, enne kui ta ärkas?

Ma sain kiiresti valmis ja sisenesin Priyanka tuppa otsavarvastel, veendudes, et ei tekiks müra, muidu ta ärkaks.

Ma leidsin, et ta magab mugavalt seljal, jalad laiali lahtine voodi tema rõõm tsoonid täieliku ülevaate — seisukoht, mis selgelt ütles „Minu voodi, minu ala”.

Ja see poos meeldis mulle ka — mehed valglinnastuvad tavaliselt voodis, nagu nad seda omavad, isegi kui neil on naispartner nende kõrval, miks peaks naine sama tegema?”

Kuna need mõtted tormasid läbi minu meelest, ma põlvitatud auväärselt tema kutsuv tallad, hakates masseerida neid õrnalt, puhub sooja õhku mu suust neid aeg-ajalt nii, et tema jalad jäid soojaks.

Ma masseerida tema sääred õrnalt samuti, sest see oli ala ma ei pööranud palju tähelepanu — —, kuid ma olin kindel, et nad vajasid hea hõõruda samuti. Ma olen teinud midagi õigesti, kui ma tajusin, et ta ärkab ja liikuda kunagi nii vähe,

„Ah, sa oled seda”, kommenteeris ta uniselt, mitte täielikult ärkvel veel. ”

” Hõõruge mu perset”, õpetas ta, pöörates samal ajal laisalt ümber. Ma innukalt roomas üle pool voodi, ja hakkas hõõruda twin gloobused liha, et torkasid välja võluvalt alt kate tekk, tema täiuslik perset crack jõllis mind kutsuvalt.

Ma masseerisin tuharad ümmarguse kujuga, veendudes, et alaselja ümber olevaid lihaseid ei jäetud tähelepanuta. See oli õrn, rahustav hõõruda, selline, mis võib omakorda ühe või lihtsalt võimaldab saaja lõõgastuda, sõltuvalt nimetatud isiku meeleolu ajal.

Ta soigutas oma heakskiitu iga nii tihti, enne kui hakkate ärkama.

„Kiss mu perset, ori”, ta äkki käskis.

Ma peaaegu kukkus üle ise tormasid teha oma pakkumise, suudlemine teda pert pert nagu ma oleks armastus minu elu. Tegin kindlasti suudelda teda alaselja samuti, mis tundus lõõgastuda teda hea natuke.

„Võta oma keel seal”, tellis ta mulle mõne aja pärast. Ma lahku tema põsed, ja sain alla minu ülesanne — ülesanne pean tunnistama, et ma nautisin põhjalikult.

Tema perset oli natuke haisev, sest keegi võiks olla pärast head puhata, kuid ma olin nii ärritunud, et lõhn tegelikult pöördus mind veelgi, valu pärinevad minu kubemes ainult sobitada minu soov jääda mu keel veelgi sügavamale tema aromaatne roosibud.

OH MU!

Ta oli selgelt äratanud minu armuäratav ministeeriumid, ja nautis seda mõnda aega, vaid andes mulle käske, kuidas teda lakkuda, või kus täpselt suudelda teda.

Ma olen ka kindel, et mitte hoida oma perset põsed peale, kui ma uurisin tema tihe läbipääsu minu keel, nii et rõõm tundus veelgi loomulikum teda. See tegi mulle raskeks hingamise, sest mu nina sattus kinni tema persepõskede vahele, kuid see oli väike hind, et maksta pr rõõmu eest!

„Mmm”, ta oigas rahulolevalt, kui ma vaeva püüda mu hinge. Tundus, et ma hingasin sisse tema perse kaudu, kuid kuigi mõte võib tunduda vastik mõned, see oli tohutu omakorda minu jaoks — hingeõhk on sisuliselt oma energia ja hingamine läbi minu pr kõige privaatsemate osade oli järjekordne märk minu täielikust anumisest ja esitamisest talle!

Kas ma kavatsen olla privilegeeritud piisavalt, et tuua teda teise orgasmi, ma mõtlesin, et kui ma jätkasin teenindades teda, mu käed aeg-ajalt masseerides tema alaselja õrnalt.

Justkui ta oleks mõistuslugeja, pöördus pr äkki ümber, lükates mind ära, kui ta seda tegi.

„See on nüüd piisavalt,” ütles ta vallandlikult, lükates oma jalgu põrandale, kui ma tormasin oma sussid sisse ja ta jõi sügavalt välja pudelist vett tema kõrval.

„Aeg oma hommikuste ülesannete täitmiseks, emane” teatas ta pärast vee viimistlemist. „Sa oled harjunud olema mu tagumik, eks?” küsis ta, naerdes.

„Jah, Ma'am”, ma vastasin, põletamine alanduse ja soov, endine emotsioon selgelt alistuv viimane, minu kukk teeb oma taset kõige paremini (nagu tavaliselt) nael läbi vangla see oli kapslis.

„Jah, ma arvan, et see on kindel”, ta mõtlesin, märkates minu puuris erektsiooni ja siis naerdes, kui nad suunduvad vannituppa.

Ma järgisin teda, ettevaatlik, et veenduda, et tualettruum oli langetatud. Alati pidage meeles, et poisid!

See oli.

Ta tegi oma äri siis tellis mind uuesti.

„Puhastage, ori”, pr käskinud pannes oma küünarnukid vannitoa valamu ja painutamine üle.

Kolisin teha tema pakkumine, tualettpaber käes, kui ta jätkas rääkida minuga, tema lahkus ass crack jõllis mind otse nägu, sitapea olin just lakkuda määrdunud tema jäätmete asi; silmist nii iiveldav ja aphrodisiac samal ajal — kui see on mõtet.

„Hard” veel, need loevad seda (poisid)?

Daamid, sa oled ilmselt armastav seda liiga... hehe (need viiakse femdom, ja enamik peaks olema!).

Ja see, mu sõber on jäämäe tipp.

HANKIGE raamat kohe.

Tõesti minu esimene, ja üks mu parimaid!

Parim,

Mike Watson

Autor Mike Watson 10. veebruaril 2022.

Kanooniline lüli

Eksporditi Mediumist 6. juulil 2022.

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: