Oiling her feet is so nice!

Eļļošana viņas kājām ir tik jauki!

Viņas kalpošana ir pilnībā!

Bet masējot viņu ar losjonu vai eļļu, es vienmēr gribētu izvēlēties eļļu.

“Tel Laga!” “Jaldi!”

... varētu būt post es uzrakstīju šeit, kā arī, par to, kāpēc es mīlu dodot viņai eļļas masāžas tik daudz (ja nekas cits, viņi tik relaksējoša!)

Bet tas ir tik jauki, skatoties viņas atpūsties ir tik jauki!

Soles- sieviešu zoles visi ir tik jauki too! Katrs ar savu stāstu, lai pastāstītu apbrīnot footboy un simp...

... Katrs ir “nospiests” un masēt savādāk. Atceries, zēns, dažām dāmām ir nepieciešams SOLE masēt vairāk — ja viņi valkā augstus papēžus, varbūt arku... un kāju bumbiņas nekad nedrīkst atstāt novārtā!

Nemaz nerunājot, vienkārši “saspiežot” pēdas nav tas, par ko tas ir. Izmantojiet pirkstus, rakt, atbrīvojiet šo sāpīgumu un dariet to stundām, kamēr kundze atslābina vai guļ, darot, kā viņa patīk!

Esmu redzējis, ka dāmas eļļo savas zoles visā vietā kā vēlu.

Un dažādas zoles, protams.

Un šopēcpusdienā, dāma un viņas vīrs, un jaundzimušo bērnu... ārā pēcpusdienas saulē, atviegloti, bauda sevi, un kundze?

Nu, pēkšņi viņa izņēma pudeli sauļošanās losjonu, un sāka likt to par vienu no visvairāk perfekti pedicured pāris kājām jebkad esmu redzējis!

Indijas dāma, un kājas bija godīgas, Madam negribēja kādu sauli uz tiem!

Man atgādināja par noteiktu Carol, es gribētu turēt lietussargu dažādos leņķos viņai, kā mēs gājām kopā tā, ka saules stari (kad dažādos leņķos) nebūtu hit pat vienu collu viņas jauki sejas!

Reālā kalpība, un, kad es paskatījos uz šo vienīgo, tā bija veidota atšķirīgi, regally... tas bija tik jauki!

Es to joprojām atceros!

Un es tā gribēju eļļu stundām, jo kundze atviegloja...

Anyway, Galdu Indijas dieviete ietver p gavēņa šāda veida lieta - un tad daži.

Un, ja jūs vēl neesat ieguvuši grāmatu, jūs vēlaties, lai saņemtu to... tagad.

malk, Paye LaGu, tu esi tik augstprātīgs, Es mīlu to!

Lūk, kā manas dienas sākās ar Priyanka kundzi!

Pierast pie rīta rutīnas ceturtdiena dawned spilgti un saulaini, ar mani pamostoties gandrīz stundu pirms mans modinātājs zvanīja. Tolaik bija tikai 5:40, un, ņemot vērā “normālos” apstākļus, es gribētu darīt to, ko kāds cits darītu šajā situācijā, proti, iet taisni atpakaļ gultā, līdz pienāca laiks pamosties, bet “normāls” manā gadījumā nepiemēroja.

Es vairs nebiju koledžas students, kurš tikai sapņoja par to, ka viņam ir atļauts pielūgt satriecoši pievilcīgu un dabiski dominējošu dāmu — — man patiešām paveicās būt tādā stāvoklī, kā to darīt, un viņam bija jārīkojas atbilstoši.

Cik laimīgs man bija šī iespēja — tas bija tikai pāris dienas, bet man jau bija tik dziļi iesiecies savā kalpībā, ka pat viņas kājas, kas pieskaras grīdai, kad viņa staigāja, mani uztrauca — vai viņa visu dienu nestaigā pa rožu ziedlapiņām, lai pat netīrumu plankums nevarētu augt šīs jaukās zoles?

Lai gan pagājušajā naktī man bija izdevies gulēt dažas stundas, tā nekādā ziņā nebija “mierīga” miega nakts — drīzāk tāda, kur es ar pārtraukumiem mētāju un pagriezos, Prijankas kundze un mans jaunais stāvoklis kā viņas veltītais vergs, pastāvīgi manā zemapziņā.

Es biju arī cīnās, lai pierastu pie šķīstība ierīci man bija valkājot, kaut kas bija absolūts būtisks, jo es vienkārši nevarēju saglabāt savu erekciju kontrolē par jebkuru laiku.

Bet fizisks diskomforts malā, ārkārtējs uzbudinājuma stāvoklis arī palielina manu pakļautības līmeni, un kaut kādā veidā, ar viņas iedzimtajām zināšanām par vīriešiem un to, kā viņu smadzenes darbojas, mana kundze to bija sapratusi un izmantojusi viņas labā, nevis tā, ka es mazliet domāju!

“Cik labi Ms Priyanka bija nopirkt man šo ierīci”, es domāju, mīlestību atgādinot mirkļus, ko es pavadīju pagājušajā naktī ar savu mēli dziļi iekšā viņas pakaļu, gasping elpu starp šiem perfektiem ass vaigiem viņas.

“Viņa zina, kā saglabāt savu gaili zem viņas kontroles, tādējādi noliedzot man prieku — — bet sniedzot man prieku un gandarījumu, kas man patiešām ir vajadzīgs, un iegūt garīgi, pielūdzot viņu kā augstāku dāmu, pretstatā ātram orgasmam, kas man ilgtermiņā neko nedara”, es mused.

BEST un viens no tā ir laba grāmata par to, kā adminster izpostītu orgasms Mike Watson (tulkots spāņu un itāļu too!)

Šīs domas aizņēma manu prātu vēl dažas minūtes, un es pēkšņi piecēlos, mans prāts sacīkšu.

Kā es varētu būt izšķērdēt šo laiku, tikai domāt par to, ko es biju darījis līdz šim? Mana krāšņā kundze guļ ērti, un man bija iet uz augšu iespēju masēt kājas vēl pusstundu pirms viņa pamodās?

Es ātri saņēmu gatavu un iegāju Priyanka istabā uz galu pirkstiem, pārliecinoties, ka neradītu nekādu troksni, lai viņa pamostos.

Es atklāju, ka viņas guļ ērti uz muguras, kājas plaši atvērtas uz gultas ar viņas izklaides zonām pilnā skatā — pozīciju, kas skaidri teica: “Mana gulta, mana teritorija”.

Arī poza man patika — vīrieši parasti izplešas uz gultas, kā viņiem pieder, pat tad, ja viņiem līdzās ir sievišķais partneris, tad kāpēc sievietei nevajadzētu darīt to pašu?”

Kā šīs domas skrēja caur manu prātu, es ceļos godbijīgi pie viņas aicinot zoles, sāk masēt tos maigi, pūš siltu gaisu no manas mutes uz tiem reizēm, lai viņas kājas palika silts.

Es maigi masēju arī viņas apakšstilbu, jo tā bija joma, kurai nebiju pievērsusi lielu uzmanību — bet es biju pārliecināts, ka viņiem vajadzēja arī labu noberzt. Man ir jādara kaut kas labi, kā es sajutu viņas pamodināt un pārvietoties kādreiz tik nedaudz,

“Ak, tu esi pie tā”, viņa komentēja miega, vēl nav pilnībā nomodā. ”

” Rub manu ass”, viņa uzdeva, bet pagriežot slinki. Es nepacietību pārmeklēja uz pusi no gultas, un sāka berzēt dvīņu globusi miesas, kas poked out alluringly no zem vāka sega, viņas ideāls ass kreka skatās uz mani aicinoši.

Es masēju sēžamvietas apļveida veidā, pārliecinoties, ka muskuļi ap muguras lejasdaļu netika atstāti novārtā. Tas bija maigs, nomierinošs berzēt, veids, kas var pārvērst vienu vai vienkārši ļaut saņēmējam atpūsties, atkarībā no minētā cilvēka garastāvokļa tajā laikā.

Viņa vaidēja savu apstiprinājumu tik bieži, pirms sāk pamosties.

“Kiss mans ass, vergs”, viņa pēkšņi pavēlēja.

Es gandrīz krita pār sevi steidzas darīt savu solīšanu, kissing viņas pert ass, kā es būtu mīlestība manu dzīvi. Es pārliecinājos, ka skūpstīt viņas muguras lejasdaļu, kā arī, kas, šķiet, atpūsties viņai labu mazliet.

“Iegūstiet savu mēli tur”, viņa lika man pēc brīža. Es šķīrās viņas vaigiem un nonācu pie sava uzdevuma — uzdevums, kas man jāatzīst, ka man patika pamatīgi.

Viņas ass bija mazliet smirdošs, kā ikviens varētu būt pēc labu nakts atpūtu, bet man bija tik izraisīja, ka smarža faktiski pagriezās mani vēl vairāk, sāpes, kas nāk no mana cirkšņa tikai saskaņota ar manu vēlmi pieturēties manu mēli vēl dziļāk viņas tīkams rožu bud.

AK, MANS!

Viņa bija acīmredzami izraisījusi manu mīlošu kalpošanu, un kādu laiku baudīja, tikai izdodot man komandas par to, kā laizīt viņu, vai kur tieši viņu skūpstīt.

Es arī pārliecinājās, ka nav turēt viņas ass vaigiem intervālu, kā es izpētīt viņas saspringto eju ar manu mēli, lai prieks jutās vēl dabiskāk viņai. Tas man bija grūts elpot, jo mans deguns nonāca iestrēdzis starp viņas ass vaigiem, bet tā bija neliela cena, lai samaksātu par kundzes prieku!

“Mmm”, viņa vaidēja apmierināti, kamēr es cīnījos, lai nozvejas manu elpu. Tā jutās tā, it kā es ieelpotu caur viņas ēzeli, bet, lai gan doma dažiem varētu šķist pretīgi, tā man bija milzīga ieslēgšanās — elpa ir savas enerģijas būtība, un elpošana gaisā caur manas kundzes privātākajām daļām bija vēl viena zīme, kas liecina par manu pilnīgu lūgšanu un padošanos viņai!

Vai es būšu pietiekami priviliģēts, lai viņu uz citu orgasmu, es prātoju, jo es turpināju viņu apkalpot, manas rokas reizēm maigi masējot muguras lejasdaļu.

It kā viņa būtu prāta lasītāja, kundze pēkšņi pagriezās, spiežot mani prom, kā viņa to darīja.

“Tas ir pietiekami, lai tagad”, viņa teica atlaidi, šūpojot kājas uz grīdas, kamēr es steidzos likt viņas čības, un viņa dzēra dziļi no pudeles ūdens pie viņas pusē.

“Laiks jūsu rīta pienākumiem, kuce”, viņa paziņoja pēc ūdens apdares. “Tu esi pieradis būt mans ass tīrītājs, vai ne?” viņa jautāja, smejoties.

“Jā, Ma'am”, es atbildēju, dedzināšana ar pazemojumu un vēlmi, bijušais emocijas skaidri pakļauts pēdējam, mans gailis dara savu līmeni vislabāk (kā parasti), lai mārciņa caur cietumu tas bija pārklāts.

“Jā, es domāju, ka tas ir droši”, viņa mused, pamanījis manu būrī erekciju un pēc tam smejoties, dodoties uz vannas istabu.

Es sekoju viņai, uzmanīgi, lai pārliecinātos, ka tualetes sēdeklis ir nolaists. Vienmēr atcerieties, ka zēni!

Tas bija.

Viņa darīja savu biznesu, tad lika man atkal.

“Sakopt, vergu”, kundze pavēlēja, novietojot elkoņus uz vannas istabas izlietnes un noliekot.

Es pārcēlos darīt savu solīšanu, tualetes papīru rokā, kamēr viņa turpināja runāt ar mani, viņas šķīrās ass kreka skatās man tieši uz sejas, pakaļu man bija tikko licked netīras ar savu atkritumu jautājumu; redzi gan slikta dūša, gan afrodiziaks, tajā pašā laikā - ja tas ir jēga.

“Hard” vēl, tie lasot to (puiši)?

Dāmas, jūs, iespējams, mīlošs to pārāk... Hehe (tie stājas femdom, un lielākā daļa būtu!).

Un tas, mans draugs ir aisberga gals.

GET grāmatu tagad.

Patiesi mans pirmais, un viens no maniem labākajiem!

Labākais,

Maiks Vatsons

Maiks Vatsons 2022. gada 10. februārī.

Kanoniskā saite

Eksportēts no Vidēja 2022. gada 6. jūlijā.

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: