Oiling her feet is so nice!

Olejovanie nôh je tak pekné!

Podávať jej je v celom rozsahu!

Ale masírovať ju krémom alebo olejom, vždy by som si vybral olej.

„Tel Laga!“ „Jaldi!“

... by mohol byť príspevok, ktorý som tu tiež napísal, o tom, prečo jej veľmi rád dávam olejové masáže (ak nič iné, sú tak relaxačné!)

Ale je to tak pekné, sledovanie jej relaxácie je tak pekné!

Podrážky - ženské podrážky sú tiež pekné! Každý z nich má svoj vlastný príbeh rozprávať obdivujúcemu footboy a simp...

... Každý musí byť „stlačený“ a masírovaný inak. Pamätajte, chlapče, niektoré dámy potrebujú SOLE masírovať viac - ak majú na sebe vysoké podpätky, možno oblúk... a lopty chodidiel by sa nikdy nemali zanedbávať!

Nehovoriac o tom, že jednoducho „stláčanie“ nohy nie je to, o čom to je. Použite prsty, DIG, zmiernite túto bolesť a robte to celé hodiny, zatiaľ čo Madam relaxuje alebo spí, robí to, čo sa jej páči!

Teraz som videl dámy olejovať ich chodidlami všade miesto ako neskoro.

A samozrejme rôzne podrážky.

A dnes popoludní dáma a jej manžel a novonarodené dieťa... vonku na popoludňajšom slnku, uvoľnená, baví sa a pani?

No, zrazu vytiahla fľašu opaľovacieho mlieka a začala ju dávať jeden z najdokonalejších pedikúrovaných pár nôh, aké som kedy videl!

Indická dáma a nohy boli spravodlivé, Madam nechcela žiadne slnko na nich!

Pripomenul mi určitú Carol, držal by som dáždnik v rôznych uhloch pre ňu, keď sme kráčali spolu, aby slnečné lúče (keď v rôznych uhloch) nezasiahli ani jeden centimeter jej krásnej tváre!

Skutočné otorstvo, a keď som sa pozrel na túto podrážku, bola tvarovaná inak, kráľovsky... bolo to tak pekné!

Stále si to pamätám!

A tak som to chcel naolejovať celé hodiny, keď sa pani uvoľnila...

Každopádne, Servírovanie indickej bohyne zahŕňa p lenty tohto druhu vecí - a potom niektoré.

A ak ešte knihu nemáte, budete ju chcieť získať... TERAZ.

Malk, Paye LaGu, si tak arogantný, milujem to!

Tu je návod, ako moje dni začali s pani Priyankou!

Zvyknúť si na rannú rutinu vo štvrtok svitalo jasné a slnečné, keď som sa prebudila takmer hodinu predtým, ako zazvonil budík. V tom čase to bolo len 5:40 a vzhľadom na „normálne“ okolnosti by som urobil to, čo by urobil niekto iný v tejto situácii, čo by bolo ísť rovno späť do postele, kým nebol čas sa zobudiť - - ale „normálne“ neplatilo v mojom prípade.

Už som nebol vysokoškolským študentom, ktorý len sníval o tom, že by som mohol uctievať úžasne atraktívnu a prirodzene dominantnú dámu - - mal som to šťastie, že som bol v pozícii, že to skutočne robím, a musel som konať podľa toho.

Aké šťastie som mal, že som mal túto príležitosť - bolo to len pár dní, ale už som bol tak hlboko zapletený do mojej otroctva k nej, že ma obťažovali aj jej nohy, ktoré sa dotýkali podlahy, keď kráčala - - nemala by chodiť po okvetných lístkoch ruží celý deň, aby ani škvrna špiny nemohla uzemniť tie krásne podrážky?

Aj keď sa mi včera večer podarilo spať niekoľko hodín, v žiadnom prípade to nebola „pokojná“ noc spánku - skôr taká, v ktorej som prerušovane hádzala a otočila sa, pani Priyanka a moja nová pozícia jej oddaného otroka, neustále na moju podvedomú myseľ.

Tiež som sa snažil zvyknúť si na zariadenie cudnosti, ktoré som mal na sebe, niečo, čo bolo absolútne nevyhnutné, pretože som jednoducho nemohol udržať svoje erekcie pod kontrolou po dlhú dobu.

Ale fyzické nepohodlie stranou, extrémny stav vzrušenia tiež zvyšuje moju úroveň submissivity, a nejako, s jej vrodenou znalosťou mužov a ako fungujú ich mozgy, moja pani prišla na to, a využila to vo svoj prospech - nie že by mi to trochu vadilo!

„Ako správne mala pani Priyanka, aby mi kúpila toto zariadenie,“ pomyslel som si, láskyplne si spomínam na chvíle, ktoré som strávil včera v noci s jazykom hlboko vo svojom kreténe a lapal po dychu medzi tými dokonalými zadkovými lícami.

„Vie, ako udržať môj penis pod kontrolou, a tak mi popierať potešenie - - ale dáva mi potešenie a spokojnosť, ktorú skutočne potrebujem a dostať sa psychicky tým, že ju uctievam ako nadriadenú dámu, na rozdiel od rýchleho orgazmu, ktorý pre mňa nerobí nič z dlhodobého hľadiska“, Zvážil som.

BEST a jedna z jej láskavých kníh o tom, ako adminster zničil orgazmy Mike Watson (preložené do španielčiny a taliančiny taky!)

Tieto myšlienky obsadili moju myseľ ešte niekoľko minút a zrazu som vstal, moja myseľ pretekla.

Ako by som mohol strácať tento čas len premýšľaním o tom, čo som doteraz urobil?? Moja nádherná pani spala pohodlne a ja som prešla príležitosťou masírovať jej nohy ďalšiu pol hodinu predtým, ako sa zobudila?

Rýchlo som sa pripravil a vošiel som do Priyankovej izby na špičkách prstov a uistil sa, že nevydávam žiadny hluk, aby sa nezobudila.

Našiel som ju pohodlne spať na chrbte, nohy roztiahnuté dokorán na posteli s jej potešenie zóny v plnom výhľade — pozícia, ktorá jasne hovorí „Moja posteľ, moja oblasť“.

A aj držanie tela ma potešilo — muži sa zvyčajne rozrastajú na posteli, akoby ju vlastnili, aj keď majú vedľa seba partnerku, tak prečo by žena nemala robiť to isté?“

Keď sa tieto myšlienky pretekali mojou mysľou, úctivo som pokľakol na jej pozývajúcu podrážku, začal som ich jemne masírovať a občas na ne fúkať teplý vzduch z úst, aby jej nohy zostali teplé.

Jemne som masíroval jej holeň, pretože to bola oblasť, ktorej som nevenoval veľkú pozornosť - - ale bol som si istý, že potrebujú aj dobré trieť. Musela som urobiť niečo správne, keď som cítila, ako sa prebudí a pohybuje sa tak mierne,

„Ach, ste na tom,“ komentovala ospalo, zatiaľ nie úplne hore. “

„Trieť mi zadok“, inštruovala, zatiaľ čo sa lenivo otočila. Dychtivo som sa plazil na stranu postele a začal trieť dvojité gule mäsa, ktoré lákavo vystrčili spod krytu prikrývky, jej dokonalý zadok crack pozeral na mňa pozerať pozerať pozerať pozývavo.

Masíroval som zadok kruhovým spôsobom a uistil sa, že svaly okolo dolnej časti chrbta neboli zanedbané. Bol to jemný, upokojujúci rub, druh, ktorý môže otočiť jeden alebo jednoducho umožniť príjemcovi relaxovať, v závislosti na nálade uvedenej osoby v tej dobe.

Ona stonala svoj súhlas tak často, predtým, ako sa začala prebúdzať.

„Kiss môj zadok, otrok“, zrazu prikázala.

Skoro som spadol cez seba ponáhľať robiť jej prihadzovanie, bozkávanie jej pert zadok, ako by som láska môjho života. Uistil som sa, že jej bozkávam aj dolnú časť chrbta, čo sa zdalo, že ju trochu uvoľní.

„Dostaň tam jazyk“, objednala mi po chvíli. Rozišiel som jej líca a dostal sa k mojej úlohe - úloha musím priznať, že som si dôkladne užil.

Jej zadok bol trochu páchnuci, pretože ktokoľvek môže byť po dobrom nočnom odpočinku, ale bol som tak vzrušený, že vôňa ma skutočne zapla ešte viac, bolesť vychádzajúca z mojich slabín iba zodpovedala mojej túžbe strčiť môj jazyk ešte hlbšie do jej voňavého ruže.

ACH MÔJ!

Bola jasne vzrušená v dôsledku mojich milujúcich ministerstiev a chvíľu si ju užila, iba mi vydávala príkazy, ako ju olizovať, alebo kde presne ju pobozkať.

Tiež som sa uistil, že nedržím jej zadok tváre od seba, keď som preskúmal jej tesný priechod s mojím jazykom, takže potešenie pre ňu bolo ešte prirodzenejšie. Vďaka tomu bolo pre mňa ťažké dýchať, pretože môj nos skončil uviaznutý medzi jej zadok líca, ale to bola malá cena, ktorú som zaplatil za potešenie pani!

„Mmm“, stonala spokojne, zatiaľ čo som sa snažil chytiť dych. Cítil som, akoby som dýchal cez jej zadok, ale zatiaľ čo myšlienka môže znieť nechutne pre niektorých, bol to obrovský obrat pre mňa - dych je podstatou svojich energií a dýchanie vzduchu cez väčšinu súkromných častí mojej pani bolo ďalším znakom mojej úplnej prosby a podriadenia sa jej!

Bol som bude mať dosť privilegované, aby ju priviedol k ďalšiemu orgazmu, premýšľal som, ako som pokračoval v obsluhe, moje ruky občas masírovať jej spodnú časť chrbta jemne.

Ako keby bola čitateľkou mysle, pani sa náhle otočila a tlačila ma preč, keď to urobila.

„Zatiaľ to stačí,“ povedala odmietavo a otočila nohami na podlahu, zatiaľ čo som sa ponáhľala, aby som si nasadila papuče, a vypila hlboko z fľaše vody po jej boku.

„Čas na vaše ranné povinnosti, fena“, oznámila po dokončení vody. „Zvykáš si byť mojím stieračom zadku, však?“ spýtala sa a smiala sa.

„Áno, pani“, odpovedal som, horiaci ponížením a túžbou, bývalá emócia jasne podriadená druhému, môj penis robí svoju úroveň najlepšie (ako obvykle), aby búšil cez väzenie, v akom bol zapuzdrený.

„Áno, myslím, že je to isté,“ uvažovala, všimla si mojej erekcie v klietke a potom sa smiala, zatiaľ čo smerovala do kúpeľne.

Sledoval som ju, opatrne, aby sa ubezpečil, že toaletné sedátko bolo znížené. Vždy pamätajte na to, chlapci!

Bolo to.

Urobila svoje podnikanie a potom ma znova nariadila.

„Vyčistiť, otrok“, pani prikázala, zatiaľ čo položila lakte na umývadlo v kúpeľni a ohýbala sa.

Presťahoval som sa, aby som jej ponúkol, toaletný papier v ruke, zatiaľ čo ona pokračovala v rozprávaní so mnou, jej rozlúčený zadok crack ma pozeral priamo do tváre, kretén, ktorý som práve olízal znečistený jej odpadovou hmotou; zrak nevoľný aj afrodiziakum súčasne - ak to dáva nejaký zmysel.

„Hard“ zatiaľ tí, ktorí to čítajú (chlapci)?

Dámy, pravdepodobne to tiež milujete... Hehe (tie do femdom, a väčšina by mala byť!).

A to, môj priateľ je špičkou ľadovca.

ZÍSKAJTE knihu hneď teraz.

Naozaj môj prvý, a jeden z mojich najlepších!

Najlepšie,

Mike Watson

Mike Watson 10. februára 2022.

Kanonické spojenie

Vyvezené zo stredného dňa 6. júla 2022.

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: