Oiling her feet is so nice!

Ayaklarını yağlamak çok güzel!

Ona hizmet etmek, bütünüyle!

Ama ona losyon veya yağ ile masaj yapmak, HER ZAMAN yağ seçerdim.

“Tel Laga!” “Jaldi!”

... burada yazdığım yazı da olabilir, neden OIL masajlarını bu kadar çok sevdiğimi (başka bir şey yoksa, çok rahatlatıyorlar!)

Ama çok güzel, rahatlamasını izlemek çok güzel!

Tabanlar- kadın tabanları da çok güzel! Her birinin hayranlık uyandıran footboy ve basit bir şekilde anlatmak için kendi hikayesi var...

... Her biri “preslenecek” ve farklı şekilde masaj yapılacak. Hatırlamak, oğlan, bazı bayanlar SOLE masajına daha çok ihtiyaç duyarlar - eğer yüksek topuklu giyiyorlarsa, belki kemer... ve ayak topları asla ihmal edilmemelidir!

Lafı olmaz, sadece ayağı “sıkmak” mesele değil. Parmaklarını kullan, DIG in, bu acıyı dindirmek, ve Madam rahatlarken veya uyurken saatlerce yap, istediği gibi yapmak!

Şimdi, Geç saatlerde her yerde tabanlarını yağlayan bayanlar görüyorum..

Ve tabii ki farklı tabanlar.

Ve bu öğleden sonra, bir hanımefendi ve kocası, ve yeni doğan bebek... öğleden sonra güneşte, rahatlamış, eğleniyor ve hanımefendi?

Aniden bir şişe güneş losyonu çıkardı, ve şimdiye kadar gördüğüm en mükemmel pedikür ayaklarından birine koymaya başladı!

Hintli bir bayan, ve ayaklar adildi, Madam üzerlerinde HERHANGİ bir güneş istemedi!

Bana belli bir Carol'u hatırlattı, güneş ışınlarının (farklı açılarda) güzel yüzünün bir inçini bile vurmaması için birlikte yürürken şemsiyeyi onun için farklı açılarda tutardım!

Gerçek kölelik, ve o tabana baktığımda, farklı şekillendirildi, regally... çok güzeldi!

Hala hatırlıyorum!

Ve Madam rahatlarken saatlerce yağlamak istedim...

Her neyse, Bir Hint Tanrıçasına hizmet etmek, bu tür şeylerden p lenty içerir - ve sonra biraz.

Ve kitabı henüz almadıysanız, almak isteyeceksiniz... ŞİMDİ.

Malk, Paye Lagu, çok kibirlisin, onu seviyorum!

Bayan Priyanka ile günlerim böyle başladı!

Sabah rutinine alışmak Perşembe aydınlık ve güneşli doğdu, çalar saatim çalmadan neredeyse bir saat önce uyanıyorum. O zamanlar sadece 5:40 idi ve “normal” koşullar göz önüne alındığında, bu durumda başka birinin yapacağı şeyi yapardım, ki bu uyanma zamanı gelene kadar doğruca yatağa dönmek olurdu - ama benim durumumda “normal” geçerli değildi.

Artık sadece şaşırtıcı derecede çekici ve doğal olarak baskın bir bayana ibadet etmesine izin verildiğini hayal eden bir üniversite öğrencisi değildim - - Aslında bunu yapacak konumda olacak kadar şanslıydım, ve buna göre hareket etmek zorunda kaldı.

Bu fırsata sahip olduğum için ne kadar şanslıydım - - sadece birkaç gün olmuştu, ama ben zaten ona köleliğime o kadar derinden girmiştim ki, yürürken ayakları yere değse bile beni rahatsız etti - - gün boyu gül yaprakları üzerinde yürümeseydi, böylece bir kir lekesi bile bu güzel tabanları topraklayamazdı?

Dün gece birkaç saat uyumayı başarmış olsam da, hiçbir şekilde “dinlendirici” bir uyku gecesi değildi - - daha ziyade, aralıklı olarak fırlattığım ve döndüğüm yer, Hanım. Priyanka ve sadık kölesi olarak yeni pozisyonum, sürekli bilinçaltımda.

Ayrıca giydiğim iffet cihazına alışmak için mücadele ediyordum, ereksiyonlarımı uzun süre kontrol altında tutamadığım için mutlak bir gerekli olan bir şey.

Ama fiziksel rahatsızlık bir yana, aşırı bir uyarılma durumu da itaatkârlık seviyemi artırıyor, ve bir şekilde, doğuştan gelen erkek bilgisi ve beyinlerinin nasıl işlediğiyle, Hanım. bunu çözmüştü, ve bunu onun yararına kullandım - bir parça umursadığımdan değil!

“Bayan Priyanka bana bu cihazı alacaktı” diye düşündüm, dün gece dilimi pislik deliğinin derinliklerinde geçirdiğim anları sevgiyle hatırlayarak, o mükemmel eşek yanakları arasında nefes almak için nefes nefese kaldım.

“Benim horozumu kontrolü altında tutmayı biliyor, böylece beni zevkten mahrum ediyor - - ama bana gerçekten ihtiyacım olan ve ona üstün bir bayan olarak ibadet ederek zihinsel olarak aldığım zevk ve memnuniyeti veriyor, uzun vadede benim için hiçbir şey yapmayan hızlı bir orgazmın aksine”, diye mused.

EN İYİ ve Mike Watson tarafından harap orgazmların nasıl yönetileceğine dair nazik kitaplardan biri (İspanyolca ve İtalyanca"ya da çevrildi!)

Bu düşünceler birkaç dakika daha aklımı işgal etti, ve aniden kalktım, aklım yarışıyor.

Bu zamanı sadece şimdiye kadar yaptığım şeyi düşünerek nasıl boşa harcayabilirim?? Benim muhteşem Bayanım. rahatça uyuyordu, ve o uyanmadan önce yarım saat boyunca ayaklarına masaj yapma fırsatını kaçırıyordum?

Çabucak hazırlandım, ve Priyanka'nın odasına parmak uçlarından girdi, uyanmaması için gürültü yapmamaya dikkat etmek.

Onu sırtında rahatça uyurken buldum, bacaklar tam görünümde zevk bölgeleri ile yatağa geniş açık yayıldı - açıkça “Yatağım” diyen bir pozisyon, Benim bölgem”.

Ve duruş beni de memnun etti - erkekler genellikle yanlarında bir kadın partneri olsa bile yatağa sahip oldukları gibi yayılırlar, öyleyse neden bir kadın aynı şeyi yapmasın?

Bu düşünceler aklımdan geçerken, Davetkar tabanlarına saygıyla diz çöktüm, onlara nazikçe masaj yapmaya başlamak, ayakları sıcak kalması için ara sıra ağzımdan sıcak hava üflemek.

Parmaklarına da nazikçe masaj yaptım, çünkü bu pek dikkat etmediğim bir alandı - - ama aynı zamanda iyi bir ovmaya ihtiyaçları olduğundan emindim. Doğru bir şey yapmış olmalıyım. Uyandığını ve hareket ettiğini hissettiğim gibi,

“Ah, sen oradasın”, uykulu bir şekilde yorum yaptı, henüz tam olarak uyanık değil. ”

“Kıçımı ovun”, tembelce dönerken talimat verdi. Yatağın yan tarafına hevesle süründüm, ve battaniyenin örtüsünün altından çekici bir şekilde dışarı çıkan ikiz et kürelerini ovmaya başladı, mükemmel kıç çatlağı bana davetkar bir şekilde bakıyor.

Kalçalara dairesel bir şekilde masaj yaptım, alt sırtın etrafındaki kasların ihmal edilmediğinden emin oldum. Nazikti, yatıştırıcı ovmak, birini çevirebilen veya alıcının rahatlamasına izin veren türden, o sırada söz konusu kişinin ruh haline bağlı olarak.

Sık sık onayını inledi, uyanmaya başlamadan önce.

“Kıçımı öp, köle”, aniden emretti.

Neredeyse onun teklifini yapmak için acele ediyordum, hayatımın aşkı gibi onun pert kıçını öpmek. Onu da alt sırtını öptüğümden emin oldum, bu onu biraz rahatlatıyor gibiydi.

“Dilini içeri al”, bir süre sonra bana emretti. Yanaklarını ayırdım, ve görevime indim - itiraf etmeliyim ki çok keyif aldığım bir görev.

Kıçını biraz kokuyordu, iyi bir gece uykusundan sonra herkesin olabileceği gibi, ama o kadar uyarıldım ki koku beni daha da fazla tahrik etti, kasığımdan çıkan ağrı sadece dilimi kokulu gül goncasına daha da derine sokma arzumla eşleşti.

AMAN TANRIM!

Öfkeli bakanlıklarımın bir sonucu olarak açıkça uyandırıldı, ve bir süre keyif aldım, sadece bana onu nasıl yalayacağına dair emirler veriyorum, ya da onu tam olarak nerede öpeceğim.

Dilimle sıkı geçişini keşfederken kıçını yanaklarını ayrı tutmamaya da emin oldum., böylece zevk onun için daha da doğal geldi. Bu nefes almamı zorlaştırdı, burnumun kıçının yanakları arasında sıkışıp kaldığı için, ama bu, Ms'in zevki için ödenmesi gereken küçük bir bedeldi!

“Mmm”, o içtenlikle inledi, nefesimi tutmaya çalışırken. Sanki kıçından nefes alıyormuşum gibi hissettim, ama düşünce bazılarına iğrenç gelse de, benim için büyük bir tahrik oldu - - nefes kişinin enerjilerinin özüdür, ve Bayan arkadaşımın en özel bölümlerinden havada nefes almak, ona tam yalvarmamın ve ona boyun eğmemin bir başka işaretiydi!

Onu başka bir orgazma getirecek kadar ayrıcalıklı olacak mıydım?, Merak ettim, ona hizmet etmeye devam ederken, ellerim ara sıra sırtına nazikçe masaj yapıyor.

Sanki o bir akıl okuyucuymuş gibi, Hanım. aniden döndü, beni yaptığı gibi itiyor.

“Şimdilik bu yeterli” dedi, küçümseyerek, ayaklarını yere sallayarak, terliklerini giymek için koşarken, ve yanındaki su şişesinden derinden içti.

“Sabah görevlerinin zamanı, kaltak”, suyu bitirdikten sonra açıkladı. “Benim kıçımın sileceği olmaya alışıyorsun, değil mi?” diye sordu, gülüyor.

“Evet, Hanımefendi”, cevap verdim, aşağılama ve arzu ile yanan, eski duygu açıkça ikincisine itaatkar, horozum seviyesini en iyi yapıyor (her zaman oldugu gibi) hapishaneden vurmak için.

“Evet, sanırım bu kesin” diye düşündü, kafesli ereksiyonumu fark etti ve sonra gülüyor, banyoya giderken.

Onu takip ettim, klozetin indirildiğinden emin olmak için dikkatli olun. Bunu daima unutmayın, çocuklar!

Öyle oldu.

İşini yaptı ve beni tekrar emretti.

“Temizle, köle”, Hanım. Dirseklerini banyo lavabosuna yerleştirip eğilirken emretti.

Onun teklifini yapmak için taşındım, elinde tuvalet kağıdı, benimle konuşmaya devam ederken, onun ayrılmış kıçını çatlak yüzüme bakıyor, az önce yaladığım pislik onun atık maddesiyle kirlenmiş; hem mide bulandırıcı hem de afrodizyak görme - eğer bu mantıklıysa.

Henüz “Zor”, okuyanlar (çocuklar)?

Hanımlar, muhtemelen sen de seviyorsun... Hehe (femdom içine olanlar, ve çoğu olmalı!).

Ve şu, arkadaşım buzdağının görünen kısmı.

Kitabı şimdi ALIN.

Gerçekten benim ilkimim, ve en iyilerimden biri!

En iyi,

Mike Watson

Mike Watson tarafından 10 Şubat 2022 tarihinde.

Kanonik bağlantı

Ortamdan 6 Temmuz 2022'de ihraç edildi.

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: