Foot rubs, massages while she EATS, I stay hungry. SO NICE!

Ayak losyonları, o yerken masajlar, Aç kalıyorum. ÇOK GÜZEL!

Bir süre önce, büyüleyici bir şekilde baskın ve MUHTEŞEM Kanadalı Pakistanlı aktris Ushna Shah'ı alt kıtadan bir “pembe dizide” gördüm - Bayan Priyanka'nın çok sevdiği türden - ve ben de izlediği gibi bacaklarını bastırdım, oradan pek çok kadın özelliği alabilirsin muah - ve içlerinde bol miktarda AYAK masajı var!

Genellikle kadınlara masaj yapan kadınlar, hangisi değişmeli ve değişmiş, UNDERFOOT türünün erkeği OLDUĞU GİBİ!

O öyle bir Kraliçe ki adı Mükemmel Madam Ushna olmalı, femdom veya ayakla ilgilenmeseniz bile!

Ve öyle, Paye Lagu ona tekrar, gördüğüm bu kadar ince seksi hakimiyete sahip en az baskın avatarında bile, Madam işten eve geliyor, pirinç ve mercimek bir tabakta onun için hazır, o yer, veya başlar, günden sonra tahriş olmuş bir kanepeye düşüyor, yaşlı bir hizmetçi ayaklarını ovuşturmaya başlar, önünde obezk bir şekilde çömelme. Hanımefendi onu görmezden geliyor. Yiyor. BENİM!

Hizmetçi bir şey gibi, ki o - hehe - hanımefendi için!

Aniden aniden, hizmetçinin chit sohbetinden bıktı, ve ayağını çeker, klip biter.

Bugün orada oturduğum için çok yorgun birisinin kelimenin tam anlamıyla beni yavaşça beslemesini istedim - omuzlarımı ovun - göğüs uçlarımı vurun, horoz (emmek) - hepsi bir kral gibi yavaş, yavaş bir tempoda yemek yerken... (ki belli bir Carol'un beni aradığını hatırlıyorum, hehe)...

... Kelimenin tam anlamıyla bitkin, kafamdan geçen düşünceler ve bunlardan biri - ilk, iyi, eğer Pooja Memsahib içine iseniz... Jİ! - ve her GERÇEK FEMDOM LOVER IS - eğer değilsen, gerçekten gerçek femdom içine değilsin - bu kadar basit! - Düşündün mü?

Aslında üçüncü düşünce. Hehe.

Barbunya fasulyesiydi.

Barbunya fasulyesi ve pilavdan lezzetli bir yemek yiyordum.

Scat severler ve yukarıdaki kitabı okuyanlar Pooja Ma'am'ın bunları sevdiğini biliyorlar ve bunları seçerek - sadece toplama değil, her sabah onlara bakıyor - SHRINE'de POO'ya ibadet ediyor... peki, ne demek istediğimi biliyorsun, SHEER CRAVEN ABJECT DEVOTION DERİNLİKLERİ BİR DAMLA ve orada mutlu olabilir!

Hanımefendi!

AMAN TANRIM!

Onun POTI! (Hintçe söyledikleri gibi bok, benim için kutsaldı, her zaman olacak, hepsi onun!).

Her neyse - o rahatlarken Hintli hizmetçimi beslemek istedim.

Yorgun ama güçlü kollara, omuzlara, sırtlara, ayaklara, kafaya, hepsine basmak, komutları havlarken, onu beslerken rahatça yemek yiyor, aç - evet, ama umrumda değil!

Ya da erkekler için - erkek eşdeğeri?

Ona verilmesi - genellikle normalde uzun Çin yemekleri daha da uzun yapılan yemek yerken Usta Wang kafa yaptığım gibi!

Çoğu zaman, tekrar tekrar tükürdüğü için ağzımda cum tutardım, sonra artık YIYECEKLERİ ağzıma tükürürdüm, sonra iğrenç karmaşayı yutardım, ama güzel DICK'ine bir bakış - onun dickhead - uzun COCK - wang - ve neden yaptığımı anlayacaksın. O toplar, her zaman çok PERT - OH MY!

Gerçekten, o benim lordum ve efendim...

ABJECT, özveri özveri, Sin City Diaries"deki bayanın kıkırdaydığını hala hatırlıyorum.

“Ni Xi Huan Nan Ren anne”? Erkekleri sever misin?

HANIMEFENDİ!

Çok naziksin...!

Ve Efendi Wang"ın beni alenen aşağılamasını istiyorum, sık sık yaptığı gibi.

Yakında geri dön!

En iyi,

Mike Watson

PS - Günah Şehir Günlükleri derleme kaçırmak istemeyeceğiniz bir derleme, Penis Central ve Horoz İbadet için Sissies ve Faggots ve Penis Okuyucu ile birlikte! Hepsi yakında duyulabilir - TUNED kalın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: