Foot rubs, massages while she EATS, I stay hungry. SO NICE!

Ноги натирають, масажують, поки вона їсть, я залишаюся голодною.…

Деякий час тому я бачив надзвичайно домінуючу і ЧУДОВА канадська пакистанська актриса Ушна Шах в «мильній опері» з субконтиненту - вид, яку пані Приянка так любила - і я, натискаючи її ноги, як вона дивилася, ви можете підібрати стільки жіночих характеристик звідти муах - і вони мають багато масажу ніг в них!

Зазвичай жінки масажують жінок, які повинні і змінилися, чоловічої статі виду під ногами ЯК БУЛО!

Вона така королева, що її ім'я повинно бути Perfect Madam Ушна, навіть якщо ви не в жіноче домінування або ноги!

І так вона, Пей Лагу до неї знову, навіть у її найменш домінуючому аватарі, який має таке тонке сексуальне домінування, яке я бачив, мадам приходить додому з роботи, рис і сочевиця готова для неї на тарілці, вона їсть, або починає, спускається в диван роздратований після дня, старша покоївка починає терти ноги, навпочіпки навпочіпки перед нею. Пані її ігнорує. Їсть. МІЙ!

Як покоївка була РІЧ, яка вона - хе-хе - для пані!

Раптом різко вона втомлюється від чуткового чату покоївки, і відтягує ногу, кліп закінчується.

Як я сидів там сьогодні так втомлений, я хотів, щоб хтось буквально нагодував мене повільно -потирати плечі - флік соски, член (смоктати) - все під час їжі в повільному, неквапливому темпі, як король... (який я так пам'ятаю певну Керол, яка називає мене, хе-хе)...

... Я був буквально виснажений, думки проходили через мою голову, і одна з них - перша, ну, якщо ти в Pooja Memsahib... ДЖИ! - і кожен справжній коханець FEMDOM - якщо ви не, ви насправді не в справжнє жіноче домінування - це так просто! - думав був?

Власне третя думка. Хехе.

Це була квасоля.

Я їв смачну їжу з квасолі та рису.

Любителі котів, і ті, хто прочитав книгу вище, знають, Pooja Ma'am любив тих, і вибираючи їх з - не просто вибираючи, але дивиться на них щоранку - поклоняючись їм у святині до її POO... ну, ви знаєте, що я маю на увазі, ГЛИБИНИ ЧИСТОЇ CRAVEN ABJECT ВІДДАНІСТЬ можна ПАДІННЯ, і бути щасливим там!

Мам!

ОЙ МІЙ!

Її ПОТІ! (лайно, як кажуть на хінді, був святий для мене, завжди буде, вся її!).

У всякому разі - я так хотів нагодувати свою індійську покоївки, поки вона розслаблялася.

Натискання тих втомлених, але сильних рук, плечей, спини, ніг, голови, все це в свою чергу, коли вона гавкала команди, їсть комфортно, поки я її годував, голодний - так, але мені було б все одно!

Або, для чоловіків - чоловічий еквівалент?

Даючи йому - як я часто робив голову майстра Ван під час їжі, що зробило зазвичай довгі китайські вечері ще довше!

Часто я тримав його сперму в рот, коли він неодноразово плював в нього, потім плював залишки їжі в рот, потім я проковтнув огидний безлад, але один погляд на його прекрасний член - його член - його довгий член - його довгий член - ван - і ви будете знати, чому я це зробив. Ті кульки, завжди так PERT - ОЙ МІЙ!

Воістину, він мій пан і Майстер...

ABJECT, тяга відданості, я до сих пір пам'ятаю даму в Sin City Щоденники хихикають.

«Ні Сі Хуань Нан Рен ма»? Тобі подобаються чоловіки?

МА'АМ!

Ти такий приємний...!

І я ТАК хочу, щоб Майстер Ван принижував мене публічно, як він робить це часто.

Скоро повернемося!

Кращий,

Майк Уотсон

PS - Компіляція щоденників міста гріхів - це той, який ви НЕ захочете пропустити, поряд з Penis Central і поклоніння півню для неженок і педиків, і читача пеніса! Все на чутно скоро теж - слідкуйте за ОНОВЛЕННЯМИ!!!!!!!!!!!!!!!

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: