Oiling her feet is so nice!

Vajosja këmbët e saj është aq e bukur!

Shërbyer saj është, në tërësinë e saj!

Por masazhimi i saj me locion ose vaj, unë do të zgjedh gjithmonë vaj.

“Tel Laga!” “Jaldi!”

... mund të jetë edhe postimi që kam shkruar këtu, përse unë dua dhënien e saj masazhet e naftës aq shumë (nëse asgjë tjetër, ata janë aq të relaksuar!)

Por është kaq e bukur, duke parë relaksimin e saj është aq e bukur!

thembra- thembra femra janë të gjitha kaq të këndshme! Secili me historinë e tyre për të treguar për footboy admiring dhe simp...

... Secili të jetë “shtypur” dhe masazhuar ndryshe. Mos harroni, djalë, disa zonja kanë nevojë vetëm masazhin më shumë — nëse ata janë të veshur me takë të lartë, ndoshta harku... dhe topat e këmbëve nuk duhet të neglizhohen kurrë!

Jo për të përmendur, thjesht “shtrydhja” e këmbës nuk është ajo që ka të bëjë. Përdorni gishtat, gërmoni, lehtësoni atë hidhërim dhe bëni atë për orë të tëra, ndërsa Madam relakson ose fle, duke bërë si ajo i pëlqen!

Tani, unë kam qenë duke parë zonjat vajosje thembra e tyre në të gjithë vendin si vonë.

Dhe thembra të ndryshme, natyrisht.

Dhe këtë pasdite, një zonjë dhe burri i saj, dhe fëmija i ri i lindur... jashtë në diellin e pasdites, të relaksuar, duke shijuar veten, dhe Zonja?

E pra, papritmas ajo mori një shishe locion me diell, dhe filloi ta vënë atë një nga palët më të përkryer pedikura të këmbëve që kam parë ndonjëherë!

Një zonjë indiane, dhe këmbët ishin të drejta, Madam nuk duan ndonjë diell mbi ta!

Më kujtoi një Carol caktuar, unë do të mbajë ombrellë në kënde të ndryshme për të si kemi ecur së bashku në mënyrë që rrezet e diellit (kur në kënde të ndryshme) nuk do të goditur edhe një inç të fytyrës së saj të bukur!

Serbësi e vërtetë, dhe ndërsa shikoja në atë të vetme, ajo u formua ndryshe, regally... ishte aq e bukur!

Unë ende e mbaj mend atë!

Dhe unë kështu të kërkuar për të naftës atë për orë të tëra si zonja relaksuar...

Gjithsesi, Shërbyer një perëndeshë indiane përfshin p lenty e këtij lloj gjëje - dhe pastaj disa.

Dhe në qoftë se ju nuk e keni marrë librin ende, ju do të dëshironi për të marrë atë... TANI.

Malk, Pye LaGu, ju jeni AQ ARROGANT, I LOVE IT!

Ja se si filluan ditët e mia me znj Priyanka!

Duke u mësuar me rutinën e mëngjesit të enjten doli të ndritshme dhe me diell, me mua duke u zgjuar pothuajse një orë para se ora e alarmit të ranë. Ishte vetëm 5:40 mëngjes në atë kohë, dhe duke pasur parasysh rrethanat “normale”, do të bëja atë që dikush tjetër do të bënte në këtë situatë, që do të ishte të kthehej drejt në shtrat derisa të ishte koha për t'u zgjuar — por “normale” nuk zbatohej në rastin tim.

Unë nuk isha më një student i kolegjit thjesht duke ëndërruar për t'u lejuar të adhuroj një zonjë mahnitëse tërheqëse dhe natyrisht dominuese - - Unë kam qenë me fat të mjaftueshme që të isha në pozicionin e vërtetë duke bërë këtë, dhe duhej të veproja në përputhje me rrethanat.

Sa fat isha unë që të kisha këtë mundësi — kishin kaluar vetëm disa ditë, por tashmë isha aq thellë në shërbëtorin tim ndaj saj sa edhe këmbët e saj duke prekur dyshemenë kur ajo ecte më shqetësonin — a nuk duhet të ecë mbi petalet e trëndafilave gjatë gjithë ditës në mënyrë që as edhe një pikëllim i poshtër të mund të tokës ato thembra të bukura?

Edhe pse kisha arritur të fle disa orë mbrëmë, nuk ishte aspak një natë “qetësuese” e gjumit — — më tepër, një ku unë flak dhe u kthye me ndërprerje, znj. Priyanka dhe pozita ime e re si skllavi i saj i përkushtuar, vazhdimisht në mendjen time nënndërgjegjeshëm.

Unë po përpiqesha gjithashtu të mësohem me pajisjen e dëlirësisë që isha veshur, diçka që ishte thelbësore absolute pasi që unë thjesht nuk mund të mbajë ereksionet e mia nën kontroll për çdo gjatësi kohe.

Por shqetësimi fizik mënjanë, një gjendje ekstreme e zgjimit gjithashtu rrit nivelin tim të nënshtrimit, dhe disi, me njohuritë e saj të lindura të burrave dhe si funksionojnë truri i tyre, znj.

“Sa e drejtë ishte znj Priyanka për të blerë mua këtë pajisje”, mendova, duke kujtuar me dashuri momentet që kam kaluar natën e kaluar me gjuhën time thellë brenda asshole e saj, gasping për frymë në mes të atyre cheeks përsosur ass e saj.

“Ajo e di se si ta mbajë kokën nën kontrollin e saj, duke më mohuar kështu kënaqësinë — por duke më dhënë kënaqësinë dhe kënaqësinë që vërtet kam nevojë dhe të marr mentalisht duke e adhuruar atë si një zonjë superiore, në krahasim me një orgazmë të shpejtë që nuk bën asgjë për mua në afat të gjatë”, mused.

BEST dhe një nga kjo është libër lloj se si të adminster rrënuar orgasms nga Mike Watson (përkthyer në spanjisht dhe italisht too!)

Këto mendime zënë mendjen time për disa minuta të tjera, dhe unë papritmas u ngrit, gara ime mendja.

Si mund ta humbja këtë kohë thjesht duke menduar për atë që kisha bërë deri më tani? Znj im i mrekullueshëm ishte duke fjetur të qetë, dhe unë isha duke kaluar mundësinë për të masazhuar këmbët e saj për një orë shtesë e gjysmë para se ajo u zgjua?

Unë shpejt u përgatita, dhe hyra në dhomën e Priyanka në këmbët e majës, duke u siguruar që të mos bëjë ndonjë zhurmë që të mos zgjoheni.

E gjeta atë duke fjetur në mënyrë të qetë në shpinë, këmbët e përhapura hapur në shtrat me zonat e saj të kënaqësisë në pamje të plotë — një pozicion që thoshte qartë “Shtrati im, zona ime”.

Dhe qëndrimi më pëlqeu edhe mua — burrat zakonisht shtrihen në shtrat sikur e zotërojnë atë edhe kur kanë një partner femër pranë tyre, prandaj pse një grua nuk duhet të bëjë të njëjtën gjë?”

Ndërsa këto mendime nxitën nëpër mendjen time, unë u gjunjëzova me nderim në thembra të saj të ftuar, duke filluar t'i masazhoja butësisht, duke fryrë ajrin e ngrohtë nga goja ime mbi ta herë pas here në mënyrë që këmbët e saj të mbeteshin të ngrohta.

I masazhova shinat e saj me butësi, pasi që kjo ishte një zonë që nuk i kisha kushtuar shumë vëmendje - por isha i sigurt se ata kishin nevojë për një fshij të mirë. Unë duhet të ketë bërë diçka të drejtë, si unë ndjeva e saj të zgjohen dhe të lëvizin ndonjëherë aq pak,

“Ah, ju jeni në të”, ajo komentoi me përgjumje, jo plotësisht zgjuar ende. ”

” Fshij gomarin tim”, ajo udhëzoi, ndërsa duke u kthyer përtacisë. Unë padurim crawled mbi në anën e shtratit, dhe filloi të fshij globes binjake e mishit që poked jashtë alluringly nga nën mbulesën e batanije, e saj të përsosur ass plas ndezur në mua ftesë.

I masazhova mollaqe në një mënyrë rrethore, duke u siguruar që muskujt rreth shpinës së poshtme nuk ishin lënë pas dore. Ishte një fshij i butë, qetësues, lloji që mund të kthehet në një ose thjesht të lejojë marrësin të relaksohet, varësisht nga disponimi i personit në atë kohë.

Ajo moaned miratimin e saj çdo aq shpesh, para se të fillojë të zgjoheni.

“Puthje gomarin tim, skllav”, ajo papritmas urdhëroi.

Unë pothuajse ra mbi veten duke nxituar për të bërë ofertën e saj, duke puthur gomarin e saj pert si unë do dashurinë e jetës sime. Unë bëra të sigurt për të puthur shpinën e saj të ulët, si dhe, e cila dukej për t'u çlodhur e saj pak të mirë.

“Merrni gjuhën tuaj atje”, ajo më urdhëroi pas një kohe. I ndashë faqet e saj, dhe zbrita në detyrën time — një detyrë që duhet ta pranoj që më pëlqeu tërësisht.

Gomari i saj ishte pak me erë të keq, pasi dikush mund të jetë pas pushimit të një nate të mirë, por unë isha aq i ngjallur që era më ktheu në akoma më shumë, dhimbja që buron nga ija ime përputhet vetëm me dëshirën time për të rrinë gjuhën time edhe më thellë në trëndafilin e saj aromatik.

OH IM!

Ajo u ngjall qartë si rezultat i ministrimeve të mia me pikëllim, dhe e gëzoi atë për një kohë, vetëm duke më lëshuar urdhra se si ta bëj atë, ose ku saktësisht ta puthja.

Unë gjithashtu bëra të sigurtë që të mos mbajë cheeks e saj ass larg si unë hulumtuar pasazhin e saj të ngushtë me gjuhën time, në mënyrë që kënaqësia ndjehet edhe më e natyrshme për të. Kjo e bëri të vështirë për mua të marr frymë, pasi hunda ime përfundoi mbërthyer në mes të faqeve të saj gomar, por kjo ishte një çmim i vogël për të paguar për kënaqësinë e Znj!

“Mmm”, ajo moaned me kënaqësi, ndërsa unë luftoi për të kapur frymën time. Ndihej sikur po merrja frymë përmes gomarit të saj, por ndërsa mendimi mund të tingëllojë i neveritshëm për disa, ishte një kthesë e madhe për mua — fryma është thelbi i energjive të dikujt, dhe frymëmarrja në ajër përmes pjesëve më private të znj ishte një shenjë tjetër e lutjes dhe nënshtrimit tim të plotë ndaj saj!

Ishte unë do të jetë i privilegjuar të mjaftueshme për të sjellë atë në një tjetër orgazmë, unë veten, si kam vazhduar shërbimin e saj, duart e mia herë pas here masazh e saj të ulët mbrapa butësisht.

Sikur të ishte një lexues mendjeje, Znj papritmas u kthye, duke më larguar si ajo e bëri këtë.

“Kjo është e mjaftueshme për tani”, tha ajo në mënyrë dismissively, lëkundje këmbët e saj në dysheme, ndërsa unë nxituan për të vënë pantofla e saj në, dhe ajo piu thellë nga shishe me ujë në anën e saj.

“Koha për detyrat tuaja në mëngjes, bushtër”, njoftoi ajo pas përfundimit të ujit. “Ju jeni duke u përdorur për të qenë fshirëse gomar tim, apo jo?” ajo e pyeti, duke qeshur.

“Po, Zonja”, unë u përgjigj, djegur me poshtërim dhe dëshirë, emocioni i mëparshëm në mënyrë të qartë i nënshtruar këtij të fundit, gjeli im duke bërë nivelin e saj më të mirë (si zakonisht) për të paund nëpër burgun që ishte mbështjellë në.

“Po, mendoj se kjo është e sigurt”, ajo mused, duke vërejtur ngritjen time në kafaz dhe pastaj duke qeshur, ndërsa shkoi në banjo.

E ndoqa atë, të kujdesshëm për t'u siguruar që vendi i tualetit ishte ulur. Gjithmonë mbani mend se, djemtë!

Ishte.

Ajo e bëri biznesin e saj pastaj më urdhëroi përsëri.

“Clean up, skllav”, Znj urdhëroi duke vendosur bërrylat e saj në lavaman banjo dhe lakimi mbi.

Unë u zhvendos për të bërë ofertën e saj, letër higjienike në dorë, ndërsa ajo vazhdonte të fliste me mua, plasaritje e saj e ndarë gomar ndezur mua drejtë në fytyrë, asshole që sapo kisha lëpirë ndotur me çështjen e saj të mbeturinave; pamja si nauseating dhe një nxitës në të njëjtën kohë - nëse kjo ka ndonjë kuptim.

“Hard” ende, ata që e lexojnë atë (djemtë)?

Zonja, ndoshta ju jeni të dashur atë shumë... Hehe (ata në femdom, dhe shumica duhet të jetë!).

Dhe kjo, shoku im është maja e ajsbergut.

Merrni librin tani.

Vërtet im i parë, dhe një nga më të mirët e mi!

Më të mirë,

Mike Watson

Nga Mike Watson më 10 shkurt 2022.

Lidhje kanonike

Eksportuar nga Medium më 6 korrik 2022.

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: