Oiling her feet is so nice!

Olejovat její nohy je tak pěkné!

Slouží jí je, v plném rozsahu!

Ale masírovat ji krémem nebo olejem, VŽDY bych si vybral olej.

„Tel Laga!“ „Jaldi!“

... by mohl být příspěvek, který jsem zde také napsal, proč jsem rád, že jí dávám olejové masáže tolik (pokud nic jiného, jsou tak relaxační!)

Ale je to tak hezké, sledovat její odpočinek je tak pěkné!

Jedrážky- ženské podrážky jsou také tak pěkné! Každý má svůj vlastní příběh, který vypráví obdivnému footboy a simp...

... Každý má být „stisknut“ a masírován jinak. Pamatuj, chlapče, některé dámy potřebují SOLE masírovat více - pokud mají vysoké podpatky, možná oblouk... a koule nohou by nikdy neměly být zanedbávány!

Nemluvě, jednoduše „mačkání“ nohy není to, o čem to je. Použijte prsty, DIG dovnitř, zmírnit tuto bolestivost, a udělejte to celé hodiny, zatímco Madam relaxuje nebo spí, dělá, jak se jí líbí!

Nyní, Už pozdě jsem viděl dámy, jak si všude olejují chodidle.

A samozřejmě různé podrážky.

A dnes odpoledne, dáma a její manžel, a nově narozené dítě... venku na odpoledním slunci, uvolněně, baví se, a madam?

Studna, najednou vytáhla láhev opalovacího mléka, a začala to dávat jeden z nejdokonaleji pedikovaných párů nohou, jaké jsem kdy viděl!

Indická dáma, a nohy byly spravedlivé, Madam na nich nechtěla ŽÁDNÉ slunce!

Připomněl mi jistou Carol, držel bych deštník v různých úhlech pro ni, když jsme šli spolu, aby sluneční paprsky (když v různých úhlech) nezasáhly ani jeden centimetr její krásné tváře!

Skutečné otroctví, a když jsem se podíval na tu podrážku, bylo to tvarované jinak, královsky... bylo to tak PĚKNÉ!

Pořád si to pamatuju!

A tak jsem to chtěl naolejovat celé hodiny, když se paní uvolnila...

Tak jako tak, Slouží indické bohyni zahrnuje spoustu těchto věcí - a pak některé.

A pokud ještě knihu nemáte, budete ji chtít získat... TEĎ.

Malku, Paye LaGu, jsi tak arogantní, miluji to!

Takto začaly moje dny s paní Priyankou!

Zvyknout si na ranní rutinu ve čtvrtek svítilo jasné a slunečné, se mnou se probudil téměř hodinu předtím, než zazvonil budík. Tehdy bylo jen 5:40 a vzhledem k „normálním“ okolnostem bych udělal to, co by v této situaci udělal kdokoli jiný, což by bylo jít rovnou zpátky do postele, dokud nebyl čas se probudit - - ale „normální“ v mém případě neplatilo.

Už jsem nebyl vysokoškolským studentem, jen jsem snil o tom, že mi bude umožněno uctívat úžasně atraktivní a přirozeně dominantní dámu - - měl jsem vlastně to štěstí, že jsem v pozici, že to skutečně dělám, a musel podle toho jednat.

Jaké štěstí jsem měl, že jsem měl tuto příležitost - - bylo to jen pár dní, ale už jsem byl tak hluboce zapleten do svého otroctví k ní, že i její nohy, které se dotýkaly podlahy, když chodila, mě trápily - - neměla by chodit po okvětních lístcích růží celý den, aby ani skvrna špíny nemohla tyto krásné podrážky uzemnit?

I když se mi včera večer podařilo spát pár hodin, v žádném případě to nebyla „klidná“ noc spánku - - spíše, ten, kde jsem hodil a občas se otočil, slečna. Priyanka a moje nová pozice jejího oddaného otroka, neustále na mé podvědomí.

Také jsem se snažil zvyknout si na zařízení cudnosti, které jsem měl na sobě, něco, co bylo absolutně nezbytné, protože jsem prostě nemohl udržet své erekce pod kontrolou po dlouhou dobu.

Ale fyzické nepohodlí stranou, extrémní stav vzrušení také zvyšuje moji úroveň submisivity, a nějak, s její vrozenou znalostí mužů a tím, jak fungují jejich mozky, moje paní. Na to přišel, a využila to ve svůj prospěch - ne že by mi to trochu vadilo!

„Jak správně, paní. Priyanka mi koupila toto zařízení“, pomyslel jsem si, láskyplně si vzpomínám na okamžiky, které jsem strávil včera v noci s jazykem hluboko uvnitř jejího kreténa, lapal po dechu mezi těmi dokonalými zadkovými tvářemi.

„Ví, jak udržet můj penis pod její kontrolou, a tak mi popírá potěšení - - ale dává mi potěšení a uspokojení, které opravdu potřebuji a mentálně se dostanu tím, že ji uctívám jako nadřazenou dámu, na rozdíl od rychlého orgasmu, který pro mě z dlouhodobého hlediska nic nedělá“, uvažoval jsem.

NEJLEPŠÍ a jedna z jeho laskavých knih o tom, jak administrátorům zničit orgasmy Mike Watson (přeloženo do španělštiny a italštiny!)

Tyto myšlenky obsadily mou mysl ještě několik minut, a najednou jsem vstal, moje mysl závodí.

Jak bych mohl plýtvat tentokrát pouhým přemýšlením o tom, co jsem zatím udělal?? Moje nádherná paní. Spal pohodlně, a předával jsem příležitost masírovat její nohy ještě půl hodiny, než se probudila?

Rychle jsem se připravil, a vstoupil do Priyankova pokoje na špičkách prstů, ujistěte se, že nevydává žádný hluk, aby se neprobudila.

Našel jsem ji pohodlně spát na zádech, nohy se rozprostřely dokořán na posteli se svými zónami potěšení v plném pohledu - pozice, která jasně říkala „Moje postel, moje oblast“.

A držení těla mě také potěšilo - muži se obvykle rozléhají na posteli, jako by ji vlastnili, i když mají vedle sebe partnerku, tak proč by žena neměla dělat totéž?“

Jak tyto myšlenky proběhly mou myslí, S úctou jsem poklekl na její zvoucí chodidla, začal je jemně masírovat, občas na ně fouká teplý vzduch z úst, aby její nohy zůstaly teplé.

Jemně jsem také masíroval její holeně, protože to byla oblast, které jsem nevěnoval velkou pozornost - - ale byl jsem si jistý, že také potřebují dobrý tření. Musel jsem udělat něco správně, když jsem cítil, jak se probudí a pohybuje se tak lehce,

„Ah, jsi u toho,“ komentovala ospale, ještě ne úplně vzhůru. “

„Třel mi zadek“, nařídila, zatímco se líně otočila. Netrpělivě jsem se plazil ke straně postele, a začal třít dvojité koule masa, které lákavě vyrazily zpod krytu přikrývky, její dokonalý zadek na mě lákavě zíral.

Masíroval jsem hýždě kruhovým způsobem a ujistil se, že svaly kolem dolní části zad nebyly zanedbávány. Bylo to jemné, uklidňující tření, druh, který může jednoho změnit nebo jednoduše umožnit příjemci relaxovat, v závislosti na náladě uvedené osoby v té době.

Sténala svůj souhlas tak často, než se začnete probouzet.

„Polib mi zadek, otrok“, najednou přikázala.

Skoro jsem spadl na sebe a spěchal, abych jí nabídl, líbat její pert zadek, jako bych chtěl lásku svého života. Ujistil jsem se, že ji políbil také dolní část zad, což se zdálo, že ji trochu uvolnilo.

„Vem tam jazyk“, nařídila mi po chvíli. Rozdělil jsem jí tváře, a dostal se k mému úkolu - úkol, který musím přiznat, že jsem si důkladně užil.

Její zadek byl trochu páchnoucí, jako by kdokoli mohl být po dobrém nočním odpočinku, ale byl jsem tak vzrušený, že mě vůně ještě více zapnula, bolest vycházející z mé slabiny se shodovala pouze s touhou strčit můj jazyk ještě hlouběji do jejího voňavého růžového poupě.

OH MŮJ!

Byla zjevně vzrušená v důsledku mých tečkovaných ministerstev, a chvíli si to užil, vydával mi jen příkazy, jak ji lízat, nebo kde přesně ji políbit.

Také jsem se ujistil, že nebudu držet její zadek tváře od sebe, když jsem prozkoumal její těsný průchod jazykem, takže potěšení pro ni bylo ještě přirozenější. Díky tomu bylo pro mě těžké dýchat, jak můj nos skončil uvízl mezi jejími zadky, ale to byla malá cena, kterou jsem zaplatil za potěšení paní!

„Mmm“, spokojeně zasténala, zatímco jsem se snažil chytit dech. Připadalo mi, jako bych jí dýchal zadkem, ale zatímco myšlenka může některým znít nechutně, byl to pro mě obrovský obrat - dech je podstatou něčí energie, a dýchání vzduchu skrz nejvíce soukromé části mé paní bylo dalším znakem mé úplné prosby a podřízení se jí!

Měl jsem být dostatečně privilegovaný, abych ji přivedl k dalšímu orgasmu, přemýšlel jsem, jak jsem ji nadále obsluhoval, moje ruce občas jemně masírovaly dolní část zad.

Jako by byla čtenářkou mysli, slečna. Najednou se otočil, tlačila mě pryč, když to udělala.

„To zatím stačí,“ řekla odmítavě a houpala nohama na podlahu, zatímco jsem spěchal, abych si nasadil pantofle, a vypila hluboce z láhve vody po boku.

„Čas na vaše ranní povinnosti, fena“, oznámila po dokončení vody. „Zvykáš si na to, že jsi můj zadek stěrač, že?“ zeptala se, směje se.

„Ano, madam“, odpověděl jsem, hořící ponížením a touhou, bývalá emoce jasně podřízená tomu druhému, můj penis dělá svou úroveň nejlépe (jako obvykle), aby bušil přes vězení, ve kterém byl zapuštěn.

„Jo, myslím, že je to jisté,“ přemýšlela, všimla si mé erekce v kleci a pak se smála, zatímco míří do koupelny.

Sledoval jsem ji, opatrně, aby se ujistil, že záchodové sedátko bylo sníženo. Vždy si to pamatujte, chlapci!

To bylo.

Udělala své podnikání a pak mě znovu nařídila.

„Uklidit, otrok“, slečna přikázala, zatímco položila lokty na umyvadlo v koupelně a ohýbala se.

Přestěhoval jsem se, abych jí nabídl nabídku, toaletní papír v ruce, zatímco se mnou dál mluvila, její rozloučený zadek na mě zíral přímo do obličeje, kretén, kterého jsem právě olízl, znečištěný její odpadní hmotou; zrak jak nevolný, tak afrodiziakum současně - pokud to dává smysl.

„Hard“ zatím, ti, kteří to čtou (kluci)?

Dámy, pravděpodobně to také milujete... Hehe (ty do femdomu, a většina by měla být!).

A to, můj přítel je špičkou ledovce.

ZÍSKEJTE knihu hned teď.

Opravdu můj první, a jeden z mých nejlepších!

Nejlepší,

Mike Watson

Mike Watson 10. února 2022.

Kanonické spojení

Vyvezeno z média 6. července 2022.

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: