Oiling her feet is so nice!

Змащення її ніг так приємно!

Служити їй є, в повному обсязі!

Але масажуючи її лосьйоном або маслом, я завжди вибирала б масло.

«Тель Лага!» «Джалді!»

... може бути пост, який я написав тут, а також, про те, чому я люблю давати їй МАСЛЯНІ масажі так багато (якщо нічого іншого, вони так розслабляються!)

Але це так приємно, спостерігати за її розслаблення так приємно!

Підошви- жіночі підошви все так приємно! Кожен зі своєю історією розповісти захопленого пішоніку і просте...

... Кожну треба «тиснути» і масажувати по-різному. Пам'ятайте, хлопчик, деяким дамам потрібно більше масажувати SOLE - якщо вони носять високі підбори, можливо, арку... і кульками ніг ніколи не слід нехтувати!

Не кажучи вже про те, що просто «стискання» стопи - це не те, про що йдеться. Використовуйте пальці, КОПАЙТЕ, зніміть цю хворобливість, і робіть це протягом декількох годин, поки мадам розслабляється або спить, роблячи так, як їй заманеться!

Тепер я бачив, як дами змащують підошви по всьому місці, як пізно.

І різна підошва, звичайно.

І сьогодні вдень, дама і її чоловік, і новонароджена дитина... на денному сонці, розслаблені, насолоджуючись собою, і пані?

Ну, раптом вона вийняла пляшку лосьйону для засмаги, і почала ставити її однією з найбільш ідеально педікуваних пар ніг, яку я коли-небудь бачив!

Індійська леді, і ноги були справедливі, пані не хотіла НІЯКОГО сонця на них!

Нагадував мені певну Керол, я б тримав парасольку під різними кутами для неї, коли ми йшли разом, щоб сонячні промені (коли під різними кутами) не вдарили навіть один дюйм її прекрасного обличчя!

Справжній сервітут, і коли я дивився на цю підошву, вона була сформована по-різному, по-справжньому... це було так приємно!

Я все ще пам'ятаю це!

І я так хотіла змастити його годинами, як пані розслабилася...

У будь-якому випадку, служіння індійській богині включає в себе p lenty такого роду речі - а потім деякі.

І якщо ви ще не отримали книгу, ви хочете отримати її... ЗАРАЗ.

Малк, Пейе Лагу, ти ТАК ЗАРОЗУМІЛИЙ, Я ЛЮБЛЮ ЙОГО!

Ось як почалися мої дні з пані Приянка!

Звикання до ранкової рутини четвер засвітився яскравим і сонячним, зі мною прокинувся майже годину до того, як задзвонив мій будильник. Це було всього 5:40 ранку в той час, і з огляду на «нормальні» обставини, я б зробив те, що хтось інший зробив би в цій ситуації, а це було б повернутися назад в ліжко, поки не настав час прокинутися - - але «нормальний» не застосовувався в моєму випадку.

Я більше не був студентом коледжу, просто мріяв про те, щоб мені дозволили поклонятися приголомшливо привабливій і природно домінуючій леді - - Мені насправді пощастило бути в положенні насправді робити це, і повинен був діяти відповідно.

Як пощастило мені мати таку можливість - пройшло всього пару днів, але я вже був настільки глибоко занурений у моєму сервітуті до неї, що навіть її ноги, торкаючись підлоги, коли вона йшла, турбували мене - - чи повинна вона не ходити по пелюстках троянд цілий день, щоб навіть пляма бруду не могла забруднити ці прекрасні підошви?

Хоча минулої ночі мені вдалося поспати кілька годин, це була аж ніяк не «спокійна» ніч сну - скоріше, така, коли я кидалася і перетворювалася з перервами, пані Приянка і моя нова посада як її відданого раба, постійно на моїй підсвідомості.

Я також намагався звикнути до пристрою цнотливості, який я носив, те, що було абсолютним важливим, оскільки я просто не міг тримати свої ерекції під контролем протягом будь-якого періоду часу.

Але фізичний дискомфорт осторонь, екстремальний стан збудження також підвищує мій рівень покірності, і якимось чином, з її вродженим знанням про чоловіків і те, як функціонує їхній мозок, моя пані зрозуміла це, і використала це на свою користь - не те, що я трохи думав!

«Як правильно, пані Приянка купила мені цей пристрій», - подумала я, з любов'ю згадуючи моменти, які я провела минулої ночі з моїм язиком глибоко всередині її мудака, задихаючись на дихання між цими ідеальними дупами щоки її.

«Вона знає, як тримати мій член під своїм контролем, тим самим заперечуючи мені задоволення - - але даючи мені задоволення і задоволення, яке мені справді потрібно, і отримати психічно, поклоняючись їй як вищій леді, на відміну від швидкого оргазму, який нічого не робить для мене в довгостроковій перспективі», - роздумував я.

КРАЩИЙ і одна з його добрих книг про те, як адмінстер зруйновані оргазми Майк Уотсон (перекладається на іспанську та італійську теж!)

Ці думки займали мій розум ще кілька хвилин, і я раптом встав, мій розум мчить.

Як я міг витрачати цей час, просто думаючи про те, що я зробив до цих пір?? Моя чудова пані спала комфортно, і я пропускала можливість масажувати ноги протягом зайвих півгодини, перш ніж вона прокинулася?

Я швидко приготувався, і увійшов в кімнату Приянки на кінчиках пальців, переконавшись, що не шумить, щоб вона не прокинулася.

Я знайшов, що вона спить комфортно на спині, широко розставлені ноги на ліжку з її зонами задоволення в повному обсязі - положення, в якому чітко говорилося «Моє ліжко, моя зона».

І поза мене також порадувала - чоловіки зазвичай розповзаються на ліжку так, як вони їм володіють, навіть коли поруч з ними є жінка, так чому б жінці не робити те ж саме?»

Коли ці думки мчали в моєму розумі, я благоговінно встала на коліна у її запрошує підошви, почавши ніжно масажувати їх, зрідка видуваючи на них тепле повітря з рота, щоб ноги залишалися теплими.

Я також м'яко масажував її гомілки, оскільки це була область, на яку я не приділяв багато уваги - - але я був впевнений, що їм також потрібно добре розтирати. Я, мабуть, зробив щось правильно, як я відчув, як вона прокидається і рухається так трохи,

«Ах, ти на це», - прокоментувала вона сонно, ще не до кінця прокинулася. »

«Потріть мені попку», - наказала вона, при цьому ліниво обертаючись. Я з нетерпінням повзла на бік ліжка, і почала терти близневі глобуси плоті, які привабливо тикали з-під покриття ковдри, її ідеальна дупа тріщина дивилася на мене запрошливо.

Я масажувала сідниці круговим способом, стежачи за тим, щоб м'язи навколо попереку не нехтували. Це було ніжне, заспокійливе втирання, такий, який може перетворити один або просто дозволити одержувачу розслабитися, залежно від настрою зазначеної людини в той час.

Вона стогнала своє схвалення так часто, перш ніж почати прокидатися.

«Поцілуй мене в попку, раб», - раптом наказала вона.

Я майже впав на себе, поспішаючи робити її торги, цілуючи її перт дупу, як я хотів би любов свого життя. Я переконався, що поцілувати її нижню частину спини, а також, що, здавалося, розслабить її добре.

«Введи туди язик», вона наказала мені через деякий час. Я розлучила її щоки, і взялася за своє завдання — завдання, яке я повинен визнати, мені сподобалося грунтовно.

Її дупа була трохи смердючою, як і будь-хто може бути після спокійного нічного відпочинку, але я був настільки збуджений, що запах насправді ввімкнув мене ще більше, біль, що виходить з мого паху, лише відповідав моєму бажанню встромити язик ще глибше в її ароматний бутон троянди.

ОЙ МІЙ!

Вона була явно збуджена в результаті моїх дотингових служений, і насолоджувалася цим деякий час, лише видаючи мені команди про те, як її лизати, або де саме її поцілувати.

Я також подбав про те, щоб не тримати її дупу щоки окремо, коли досліджував її щільний прохід язиком, щоб задоволення відчувалося для неї ще більш природним. Це зробило мені важко дихати, оскільки мій ніс застряг між її дупами щоки, але це була невелика ціна, щоб заплатити за задоволення пані!

«Ммм», вона завзято стогнула, поки я щосили намагалася перевести подих. Це відчувало, ніби я дихаю через її дупу, але хоча думка може здатися огидною для деяких, це було величезним включенням для мене - дихання є сутністю своїх енергій, і вдих повітря через найприватніші частини моєї пані було ще однією ознакою мого повного благання і підпорядкування їй!

Чи збирався я бути достатньо привілейованим, щоб довести її до іншого оргазму, я дивувався, як я продовжував обслуговувати її, мої руки іноді масажують її нижню частину спини.

Як ніби вона була читачем розуму, міс раптом обернулася, відштовхуючи мене, як вона це зробила.

«Цього поки достатньо», - зневажливо сказала вона, розмахуючи ногами об підлогу, поки я кинулася одягати тапочки, і вона випила глибоко з пляшки води біля неї.

«Час для ваших ранкових обов'язків, сука», - оголосила вона після закінчення води. «Ти звикаєш бути моїм двірком дупи, чи не так?» запитала вона, сміючись.

«Так, ма'ам», - відповів я, спалюючи приниженням і бажанням, колишня емоція явно підпорядкована останньому, мій півень робить свій рівень найкраще (як завжди), щоб пробити через в'язницю, в яку він був ув'язнений.

«Так, я думаю, що це точно», - роздумувала вона, помічаючи мою ерекцію в клітці, а потім сміючись, прямуючи до ванної кімнати.

Я стежив за нею, обережно стежив, щоб сидіння унітазу було опущено. Завжди пам'ятайте про це, хлопчики!

Це було.

Вона зробила свій бізнес, а потім наказала мені знову.

«Прибирай, раб», - наказала пані, поклавши лікті на раковину у ванній і нахилившись.

Я перейшов робити її торги, туалетний папір у руці, поки вона продовжувала говорити зі мною, її розлучена дупа тріщина дивилася мені прямо в обличчя, мудак, який я щойно облизував забрудненим її відходами; погляд одночасно нудота і афродизіак - якщо це має сенс.

«Жорсткий» поки що читають його (хлопці)?

Дами, ви, мабуть, любите це теж... Хехе (ті, хто в жіноче домінування, і більшість має бути!).

І це, мій друг - вершина айсберга.

Отримайте книгу зараз.

Воістину мій перший, і один з моїх кращих!

Кращий,

Майк Уотсон

Майк Уотсон лютого 10, 2022.

Канонічна посилання

Експортується з Medium 6 липня 2022 року.

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: