The difference between truly WANTING IT – and believing you can have it – before you DO.

Різниця між по-справжньому БАЖАННЯМ ІТ-і вірою, що ви можете…

Якщо ви глибоко, глибоко в жіноче домінування - і маєте ті глибокі бажання, як це робить кожен - зазвичай без розгляду, не кажучи вже про задоволені або навіть спроби, зроблені в тому ж самому - то частина ХОЧУ не буде проблемою.

Але занадто багато людей не вистачає і тут.

Головне, щоб зберегти ваше бажання ЙТИ мій друг - його недостатньо, щоб хотіти його кілька днів, а потім забути про це - або від'єднайте щось, і вирішити «Я не хочу цього».

Ті ж принципи застосовуються до життя, фітнесу - і так, намагнічуючи будь-який результат у вашому житті - прояв жіночого домінування, а також.

Шляхи занадто багато людей не вистачає на другому кроці, а також - МІСТ між бажанням чогось глибоко, зберігаючи бажання - і добираючись до точки, де ви вважаєте, що можете це мати - перш ніж це зробити.

Ви будете знати, коли це станеться, мій друг - це відчуття, що ви не зможете похитнути, що приходить з глибокої глибини всередину (навіть якщо ви спробували похитнути його в цей момент, він не буде похитнувся!).

Сьогодні вдень я втомився, але я збирався робити тренування в будь-якому випадку, але коли я дістався до місця тренування, щось, що мене дійсно дратує, як правило, сталося.

Тим не менш, я вже не «нормальний» - навіть не з року тому!

Чим більше я залишаюся цнотливою, вона тягнеться на роки, тим легше стає прояв, але бачила - що?

Дами, що підмітають пил з місця, де я працюю, що логічно говорити в пилу Індії - безглузда робота, вона збирається наступної хвилини, але ці дами - коли вони зробили це минулого року, я роздратувався, попросив їх рухатися, тимчасово зупинитися тощо.

Я все ще пам'ятаю цікаву даму, яку давала мені голова, і сказала «чому б тобі не піти в інше місце»? (вона не мала на увазі це жіноче домінування мудра, вона просто не була впевнена, чому я хотів, щоб це місце - ну, робити підтягування!) .

Сьогодні?

Я не відчував нічого, крім покірності, коли дивився на їхні пильні ноги.

Я відійшов, не сказав. І я зробив крапку дивитися на всі їхні ноги, подумки цілувати пальці ніг, посилати їм позитивні покірні думки - вони це відчули!

Така зміна, я пам'ятаю - як жебрачка днями робить те, що вона насправді не повинна, але вона ЖІНКА, тож я відпускаю!

Чорт, якби вона дала мені ляпас за те, що ігнорувала її, я б, мабуть, подякував їй.

Жінки такі милі, такі домінантні, якщо ви дозволите їм бути!

І частина ключа до прояву жінок навколо мене, домінування у всіх його формах, формах та обличчях полягає в тому, що я вірив, що можу це мати, і відчував, що Я МАВ ЦЕ - ще до того, як я навіть мав це!

Цілі актуалізуються лише з стадії глибокого бажання, як тільки ви ВІРИТЕ, що ви можете мати його.

Якщо ви не вірите, що можете мати його, і ви не можете підробити це, поки ви не зробите це - тоді ви не будете мати його, поки не зробите.

Коли учень готовий, з'являється вчитель, коли покірна готова, з'являються Господиня і Майстер!

Це так просто, будучи по-справжньому готовим, тепер ЯК ви дістаєтеся до цього етапу?

Коли я завантажую інші відео, які ми зробили на цьому сьогодні в іншому бізнесі - ключ це - FAN, що бажання, як полум'я - і тримати його йти.

Є причина, що вони використовують фрази «полум'я бажання» або RED HOT DESIRE!

Як і вугілля, їх потрібно ТОПИТИ ПОСТІЙНО.

І просто думати про дрочити не буде робити цього.

Ви повинні буквально думати, відчувати, інтерналізувати ці сценарії, ці фантазії - через афірмації, які заглиблюють його глибше у вашу підсвідомість кожного разу, коли ви стверджуєте - кожен раз, коли ви думаєте - до кожного разу, коли ви бачите жінку, ви стаєте масою покірного желе всередині, і вона ВІДЧУВАЄ ЦЕ!

Ні, ви не відчуєте його, перш ніж мати його! (Тобто почуття).

І афірмації, такі як «Я щодня привертаю до себе жіноче домінування» - НІ, ці не працюватимуть. Це контрпродуктивні, так само, як ви можете сказати, що я багатий, поки свині не полетять додому (що навіть можливо? hehe) - але це не зробить вас багатшими - це дійсно може мати протилежний ефект.

Ключовими є слова, почуття, пов'язані з ними, і ментальні картини.

А мої книги 16 Неймовірно потужні Femdom афірмації, які будуть залучати жіноче домінування до ВАС, як метелики до полум'я - на AUTO PILOT показують вам правильний шлях, як це роблять ВСЕ - повторюю, всі оди, які я написав жінкам досі.

ВСІ ці оди насправді всі афірмації.

Вам потрібно отримати їх ВСЕ, і вивчити ВСІ З НИХ, а не тільки один-два. Це так просто. Те ж саме для обох книг у серії афірмацій, отримайте їх ОБИДВА. Один сам по собі не принесе вам результатів, які ви так жадаєте. І побажай, як сказав Ганнібал хвацько!

Читайте, відчувайте, ХОЧЕТЕ ЦЕ - інтерналізуйте це до того моменту, коли ви вважаєте, що у вас це є, перш ніж ви це зробите.

І мати його ви повинні.

І ось що - скористайтеся цією порадою, якщо ви так вибираєте. Чесно кажучи, ніякої шкіри з моєї спини, якщо ви цього не робите, більше поклонятися мені. Хехе. Чи достатньо цього коли-небудь?

Ніколи!

Пейе Лагу, пані.

Ваші ноги, запилені чи ні, такі приємні, так і ви! ПОКРАЩЕНИЙ!

Кращий

Майк Уотсон

PS - Багато іншого, щоб прийти на цю тему, але в цьому суть її. Отримайте вищевказані посібники зараз (перестаньте відкладати неминуче і почніть - РОБИТИ - ЗАРАЗ!).

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: