Foot rubs, massages while she EATS, I stay hungry. SO NICE!

Kāju berzē, masāžas, kamēr viņa ēd, es palieku izsalcis.…

Pirms kāda laika es redzēju valdzinoši dominējošo un krāšņo Kanādas Pakistānas aktrisi Ushna Shah “ziepju operā” no subkontinenta - veida Priyanka kundze tik ļoti mīlēja - un tā es, nospiežot viņas kājas, kā viņa skatījās, jūs varat uzņemt tik daudz sieviešu īpašību no turienes muah - un viņiem ir daudz pēdu masāžas!

Parasti sievietes masāžas sievietes, kas būtu un ir mainījies, vīriešu sugas zem kājām, kā tas bija!

Viņa ir tāda karaliene, ka viņas vārds būtu Perfect Madam Ushna, pat ja jūs neesat stājas femdom vai kājām!

Un tā viņa ir, Paye Lagu viņai atkal, pat savā vismazāk dominējošā iemiesojumā, kas ir tik smalks sexy dominance, ko es redzēju, kundze nāk mājās no darba, rīsi un lēcas gatavi viņai uz šķīvja, viņa ēd, vai sāk, flops lejā uz dīvāna iekaisušas pēc dienas, vecāka kalpone sāk berzēt kājas, tupus aptaukošanās viņas priekšā. Madam ignorē viņu. Ēd. MANS!

Tāpat kā kalpone bija LIETA, ko viņa ir - hehe - par Madam!

Pēkšņi pēkšņi viņa nogurst no kalpones čata čats, un velk kāju prom, klips beidzas.

Kā es sēdēju tur šodien tik noguris es gribēju, lai kāds burtiski pabarotu mani lēni -berzēt plecus - uzsist manu sprauslas, gailis (sūkāt) - visi, kamēr ēd lēni, nesteidzīgi tempā, piemēram, karalis... (ko es tik atceros kādu Carol zvana mani, hehe)...

... Es biju burtiski izsmelts, domas iet caur manu galvu, un viens no tiem - pirmais, labi, ja tu esi Pooja Memsahib... JI! - un katrs TRUE FEMDOM LOVER IS - ja jūs neesat, jūs neesat īsti reālā femdom - tas ir tik vienkārši! - doma bija?

Patiesībā trešā doma. Hehe.

Tas bija pupiņas.

Es ēdu gardu pupiņu un rīsu maltīti.

Scat mīļotājiem, un tiem, kas ir izlasījuši grāmatu iepriekš zina Pooja Ma'am mīlēja tos, un picking tos no - ne tikai picking, bet skatās uz tiem katru rītu - pielūgt tos svētnīca viņas POO... labi, jūs zināt, ko es domāju, dziļums milzīgais craven abject ziedošanos viens var piliens, un būt laimīgs tur!

Ma'am!

AK, MANS!

Viņas POTI! (sūdi, kā viņi saka hindi, bija svēts man, vienmēr būs, visi viņas!).

Anyway - es tik gribēju, lai pabarotu savu Indijas kalpone, kamēr viņa atviegloti.

Nospiežot šos nogurušos vēl spēcīgas rokas, plecus, muguru, kājas, galvu, visu to savukārt, kā viņa mizoja komandas, ēdot ērti, kamēr es baroju viņu, izsalcis - jā, bet man nebūtu vienalga!

Vai vīriešiem - vīriešu ekvivalents?

Piešķirt viņam - kā es bieži darīju Master Wang galvu ēšanas laikā, kas padarīja parasti ilgi ķīniešu vakariņas vēl ilgāk!

Bieži reizes, es gribētu turēt viņam cum manā mutē, jo viņš spļāva atkārtoti tajā, tad spļaut atliekas FOOD manā mutē, tad es gribētu norīt pretīgi haoss, bet viens apskatīt viņa jauko penis - viņa Dickhead - viņa ilgi gailis - wang - un jūs zināt, kāpēc es darīju. Šīs bumbiņas, vienmēr tik PERT - OH MY!

Patiesi, viņš ir mans kungs un Meistars...

ABJECT, alkst ziedošanās, Es joprojām atceros dāma Sin City Diaries giggling.

“Ni Xi Huan Nan Ren ma”? Vai jums patīk vīrieši?

MA'AM!

Tu esi tik jauki...!

Un es tā gribu, lai meistars Vangs mani pazemotu publiski, kā viņš to dara tik bieži.

Drīz atpakaļ!

Labākais,

Maiks Vatsons

PS - Sin City Diaries apkopošana ir viens jūs NEvēlaties palaist garām, kopā ar Penis Central un Gailis pielūgt par sissies un faggots, un Penis Reader! Viss par dzirdams drīz pārāk - palieciet tuned!!!!!!!!!!!!!!!

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: