Foot rubs, massages while she EATS, I stay hungry. SO NICE!

Nohy trie, masáže, zatiaľ čo ona jej, zostávam hladný.…

Pred chvíľou som videl úchvatne dominantnú a GORGEOUS kanadskú pakistanskú herečku Ushnu Shah v „mydlovej opere“ zo subkontinentu - takú, akú pani Priyanka tak veľmi milovala - a ja som jej stlačil nohy, keď sledovala, môžete odtiaľ vyzdvihnúť toľko ženských charakteristík muah - a majú v nich veľa masáží nôh!

Zvyčajne ženy masírujú ženy, ktoré by mali a zmenili, samec druhu UNDERFOOT, AKO TO BOLO!

Ona je taká kráľovná, že jej meno by malo byť Perfektná Madam Ushna, aj keď nie ste do femdom alebo nôh!

A tak ona je, Paye Lagu k nej znova, dokonca aj v jej najmenej dominantnom avatare, ktorý má takú jemnú sexy dominanciu, ktorú som videl, pani prichádza z práce domov, ryža a šošovica pripravená na tanieri, ona jej, alebo začne, padne do pohovky podráždenej po dni, staršia slúžka začne trieť nohy, squatously pred ňou. Madam ju ignoruje. Jes. MÔJ!

Rovnako ako slúžka bola VEC, ktorá je - hehe - pre pani!

Zrazu sa náhle unaví z chatovania slúžky a vytiahne nohu, klip končí.

Keď som tam dnes sedel tak unavený, chcel som, aby ma niekto doslova kŕmil pomaly - trieť mi ramená - švihnúť bradavky, kohút (cicať) - to všetko pri jedle pomalým, pokojným tempom ako kráľ... (ktoré si tak pamätám určitú Carol, ktorá ma volá, hehe)...

... Bol som doslova vyčerpaný, myšlienky prechádzajúce mojou hlavou, a jeden z nich - prvý, no, ak ste do Pooja Memsahib... JI! - a každý TRUE FEMDOM LOVER IS - ak nie ste, nie ste naozaj do skutočného femdom - je to tak jednoduché! - Myslel som, že?

Vlastne tretia myšlienka. Hehe.

Boli to fazuľa.

Jedol som lahodné jedlo z fazule a ryže.

Milovníci Scat a tí, ktorí si prečítali knihu vyššie, vedia, že Pooja Ma'am miloval tých, a vyberanie tých z - nielen vyberanie, ale pozeral sa na ne každé ráno - uctievať ich v SVÄTYNI jej POO... no, viete, čo mám na mysli, DEPTHS SHEER CRAVEN ABJECT ODDANOSŤ jeden môže klesnúť, a byť tam šťastný!

Paj!

ACH MÔJ!

Jej POTI! (hovno, ako sa hovorí v hindčine, bol svätý ku mne, vždy bude, všetky z nej!).

Každopádne - tak som chcel nakŕmiť svoju indickú slúžku, zatiaľ čo ona uvoľnila.

Stlačenie tých unavených, ale silných rúk, ramien, chrbta, chodidiel, hlavy, všetko zase, keď štekala príkazy, pohodlne sa stravovala, keď som ju kŕmila, hladná - áno, ale bolo by mi to jedno!

Alebo pre mužov - mužský ekvivalent?

Dať mu - ako som často robil majster Wang hlavu pri jedle, čo robilo normálne dlhé čínske večere ešte dlhšie!

Často by som ho držal cum v ústach, keď v ňom opakovane pľuval, potom vypľul zvyšky JEDLA do úst, potom som prehltol nechutný neporiadok, ale jeden pohľad na jeho krásny DICK - jeho dickhead - jeho dlhý KOHÚT - wang - a budete vedieť, prečo som to urobil. Tieto gule, vždy tak PERT - OH MY!

Naozaj, on je môj pán a Majster...

ABJECT, craven oddanosť, Stále si pamätám dámu v Sin City Diaries chichotanie.

„Ni Xi Huan Nan Ren ma“? Máte radi mužov?

PAJ!

Si tak milý...!

A tak chcem, aby ma Majster Wang verejne ponížil, ako to robí tak často.

Čoskoro späť!

Najlepšie,

Mike Watson

PS - Kompilácia denníkov mesta Sin City je kompilácia, ktorú nebudete chcieť nechať ujsť, spolu s Penisom CentRal a Cock Worship for Sissies a Faggots a čitateľom penisu! Všetko na počuteľné čoskoro príliš - zostaňte TUNED!!!!!!!!!!!!!!!

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: