The difference between truly WANTING IT – and believing you can have it – before you DO.

Rozdíl mezi skutečným WANTING IT - a věřit, že…

Pokud jste hluboce, hluboce do femdom - a máte ty hluboké touhy jako každý - obvykle neadresovaný, natož spokojený nebo dokonce pokusy učiněné současně - pak část CHCI nebude problém.

Ale příliš mnoho lidí zde také nedosahuje.

Klíčovou věcí je udržet si touhu GOING můj přítel - nestačí to chtít pár dní, pak na to zapomenout - nebo se k něčemu zvednout a rozhodnout se „Nechci to“.

Stejné zásady platí i pro život, fitness - a ano, magnetizující jakýkoliv výsledek ve vašem životě - femdom projev stejně.

Příliš mnoho lidí nedosahuje i druhého kroku - BRIDGE mezi touhou po něčem hluboce, udržováním touhy v chodu - a dostat se do bodu, kdy věříte, že to můžete mít - dříve, než to uděláte.

Budete vědět, kdy se to stane, můj příteli - je to pocit, že nebudete moci třást, který pochází z hluboko uvnitř (i když jste to v tom okamžiku zkusili protřepat, nebude to otřeseno!).

Dnes odpoledne, Byl jsem unavený, ale stejně jsem se chystal cvičit, ale když jsem se dostal na místo cvičení, normálně se stalo něco, co mě opravdu otravuje.

Přesto už nejsem „normální“ - ani před rokem!

Čím více zůstanu cudný, prodlužuje se roky, tím snadnější projev se stává, ale viděl jsem - co?

Dámy zametání prachu pryč od místa, kde pracuji ven, což logicky mluvit v prachu Indie je zbytečná práce, shromažďuje další minutu, přesto, tyto dámy - když to udělali loni, dostal jsem podrážděný, požádal jsem je, aby se přestěhovali, dočasně zastavili atd.

Stále si pamatuji zvědavou dámu, kterou mi dala hlavní dáma, a řekla: „Proč nejdeš jinam“? (nemyslela to femdom moudrý, prostě si nebyla jistá, proč jsem chtěl, aby to místo - no, dělat pull-up!) .

Dnes?

Když jsem se díval na jejich zaprášené nohy, necítil jsem nic jiného než poslušnost.

Odstěhoval jsem se pryč, aniž by mi to bylo řečeno. A udělal jsem to místo podívat se na všechny jejich nohy, mentálně líbat prsty na nohou, posílat jim pozitivní submisivní myšlenky - cítili to!

Takovou změnu si pamatuji - jako žebrák, který druhý den dělala něco, co by opravdu neměla, přesto je to ŽENA, tak jsem to nechal být!

Peklo, kdyby mi dala facku za to, že jsem ji ignoroval, Pravděpodobně bych jí poděkoval.

Ženy jsou tak milé, tak dominantní, pokud je necháte být!

A součástí klíče k projevování žen všude kolem mě, dominance ve všech jejích tvarech, formách a podobách je to, že jsem věřil, že to mohu mít, a cítil jsem, že to mám - ještě předtím, než jsem to měl!

Cíle se aktualizují pouze z fáze hluboké touhy, jakmile VĚŘÍTE, že je můžete mít.

Pokud nevěříte, že to můžete mít, a nemůžete to předstírat, dokud to neuděláte - pak to nebudete mít, dokud to neuděláte.

Když je student připraven, objeví se učitel, když je submisivní připraven, objeví se paní a mistr!

Je to tak jednoduché, být opravdu připraven, teď JAK se dostanete do této fáze?

Jak jsem si stáhnout další videa jsme udělali na to dnes v jiném podnikání - klíč je to - na FAN, že touha, jako plameny - a udržet to GOING.

Existuje důvod, proč používají fráze „plameny touhy“ nebo RED HOT DESIRE!

Stejně jako uhlíky, musí být STOKED NEUSTÁLE.

A pouhé přemýšlení o honění zvyklý to dělat.

Musíte doslova myslet, cítit, internalizovat tyto scénáře, ty fantazie - prostřednictvím potvrzení, která ji buší hlouběji do vašeho podvědomí pokaždé, když potvrdíte - pokaždé, když si myslíte - dokud pokaždé, když uvidíte ženu, stanete se masou submisivní želé uvnitř a ona TO CÍTÍ!

Ne, nebudete to cítit dříve, než to budete mít! (tj. pocit).

A potvrzení jako „Přitahuji femdom ke mně denně“ - NE, tyto zvyklé fungovat. Jedná se o protiproduktivní, podobně jako můžete říci, že jsem bohatý, dokud prasata neletí domů (to je dokonce možné? hehe) - ale nebude vás to bohatší - mohlo by to mít skutečně opačný účinek.

Slova, pocit spojený s nimi, a mentální obrázky jsou klíčové.

A moje knihy 16 Neuvěřitelně Výkonné Femdom afirmace, které budou přitahovat femdom na vás jako můry na FLAME - na AUTO PILOT vám ukáže správnou cestu, stejně jako ALL - opakuji, všechny ódy, které jsem psal ženám tak daleko.

VŠECHNY tyto ódy jsou vlastně všechna potvrzení.

Musíte je získat VŠECHNY, a studovat VŠECHNY Z NICH, ne jen jeden nebo dva. Je to tak jednoduché. Totéž pro obě knihy v sérii afirmací, dostat je OBA. Jeden sám o sobě vám nepřinese výsledky, které tak CRAVE. A touží, jak řekl Hannibal skvěle!

Číst, cítit, CHTÍT IT - internalizovat to do bodu, kdy si myslíte, že to máte dříve, než to uděláte.

A mít to budete.

A to je to - vezměte si tuto radu, pokud se tak rozhodnete. Upřímně řečeno, žádná kůže z mých zad, pokud ne, více uctívat pro MĚ. Hehe. Je to vůbec dost?

Nikdy!

Paye Lagu, madam.

Vaše nohy, zaprášené nebo ne, jsou tak milé, ty taky! NADŘAZENÝ!

Nejlepší

Mike Watson

PS - Mnohem více přijít na toto téma, ale to je podstata toho. Získejte výše uvedené příručky nyní (přestaňte odkládat nevyhnutelné a začněte - DĚLÁM - TEĎ!).

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: