The difference between truly WANTING IT – and believing you can have it – before you DO.

Rozdiel medzi skutočne CHCING IT - a veriť, že…

Ak ste hlboko, hlboko do femdom - a máte tie hlboké túžby ako každý - zvyčajne neadresovaný, nieto spokojný alebo dokonca pokusy urobené súčasne - potom časť WANT nebude problémom.

Ale príliš veľa ľudí tu tiež zaostáva.

Kľúčovou vecou je, aby vaša túžba ísť môj priateľ - to nestačí chcieť pár dní, potom zabudnúť na to - alebo jack off na niečo, a rozhodnúť „Nechcem to“.

Rovnaké princípy platí aj pre život, kondíciu - a áno, magnetizácia akéhokoľvek výsledku vo vašom živote - femdom prejavy rovnako.

Príliš veľa ľudí nedosahuje aj druhý krok - MOST medzi túžbou niečoho hlboko, udržaním túžby v chode - a dostať sa do bodu, v ktorom si myslíte, že ho môžete mať - skôr ako to urobíte.

Budete vedieť, kedy sa to stane, môj priateľ - je to pocit, že ste zvyknutý byť schopný triasť, ktorý pochádza z hlboko vnútri (aj keď ste to skúsiť a triasť v tom okamihu, to zvyknutý byť otrasený!).

Dnes popoludní som bol unavený, ale aj tak som sa chystal cvičiť, ale keď som sa dostal na miesto tréningu, normálne sa stalo niečo, čo ma naozaj otravuje.

Napriek tomu už nie som „normálny“ - ani pred rokom!

Čím viac zostávam cudný, rozširuje sa roky, tým ľahší prejav sa stáva, ale videl som - čo?

Dámy zametanie prachu od miesta, kde som pracovať von, čo logicky hovoriť v prachu Indie je zbytočná práca, to zhromažďuje ďalšiu minútu, ale tieto dámy - keď to urobili minulý rok, dostal som podráždené, požiadal som ich, aby sa pohybovať, dočasne zastaviť atď.

Stále si pamätám zvedavú dámu, ktorú mi dala hlavná dáma, a povedala: „Prečo nejdeš inam“? (neznamenala to femdom múdry, jednoducho si nebola istá, prečo som chcel, že miesto - no, robiť pull-up!) .

Dnes?

Keď som sa pozrel na ich prašné nohy, necítil som nič iné ako poslušnosť.

Odsťahoval som sa bez toho, aby mi to bolo povedané. A urobil som to bod pozrieť sa na všetky ich nohy, mentálne pobozkať prsty na nohách, poslať im pozitívne submisívne myšlienky - cítili to!

Takúto zmenu si pamätám - ako žobráčka, ktorá druhý deň robila niečo, čo by naozaj nemala, napriek tomu je ŽENA, tak som to nechal ísť!

Peklo, keby ma dala facku za to, že som ju ignoroval, pravdepodobne by som jej poďakoval.

Ženy sú tak pekné, tak dominantné, ak ich necháte byť!

A súčasťou kľúča k prejaveniu žien všade okolo mňa, dominancie vo všetkých jej tvaroch, formách a podobách je to, že som veril, že to môžem mať, a cítil som, že som to mal - ešte predtým, ako som to mal!

Ciele sa aktualizujú iba z fázy hlbokej túžby, keď si myslíte, že ich môžete mať.

Ak neveríte, že to môžete mať, a nemôžete to falošne, kým to neurobíte - potom to nebudete mať, kým to neurobíte.

Keď je študent pripravený, objaví sa učiteľ, keď je submisívny pripravený, objaví sa pani a majster!

Je to také jednoduché, skutočne pripravené, teraz AKO sa dostanete do tejto fázy?

Ako som sťahovať ďalšie videá sme urobili na to dnes v inom podnikaní - kľúčom je toto - na FAN, že túžba, ako plamene - a udržať to v chode.

Existuje dôvod, prečo používajú frázy „plamene túžby“ alebo RED HOT DESIRE!

Rovnako ako uhlíky, musia byť STOKED NEUSTÁLE.

A len premýšľať o trhanie off zvyknutý robiť to.

Musíte doslova myslieť, cítiť, internalizovať tieto scenáre, tie fantázie - prostredníctvom potvrdení, ktoré ju búšajú hlbšie do vášho podvedomia zakaždým, keď potvrdíte - zakaždým, keď si myslíte - až zakaždým, keď uvidíte ženu, stanete sa masou submisívneho želé vo vnútri a ona TO CÍTI!

Nie, nebudete to cítiť skôr, ako to budete mať! (tj pocit).

A afirmácie ako „Denne mi priťahujem femdom“ - NIE, tieto zvyknutý fungovať. Sú to protiproduktívne, podobne ako môžete povedať, že som bohatý, kým ošípané lietajú domov (to je dokonca možné? hehe) - ale nebude vás žiadnym bohatším - môže to mať skutočne opačný účinok.

Kľúčové sú slová, pocit s nimi spojený a mentálne obrázky.

A moje knihy 16 neuveriteľne výkonných afirmácií Femdom, ktoré k vám priťahujú femdom ako mory na FLAME - na AUTO PILOT vám ukážu správnu cestu, rovnako ako ALL - opakujem, všetky ódy, ktoré som doteraz napísal ženám.

VŠETKY tieto ódy sú vlastne všetky afirmácie.

Musíte ich získať VŠETKY a študovať VŠETKY Z NICH, nie len jeden alebo dva. Je to tak jednoduché. Rovnaká vec pre obe knihy v sérii afirmácií, dostať ich OBE. Jeden sám o sebe nebude prinášať výsledky, ktoré tak CRAVE. A túžite, ako povedal Hannibal skvele!

Čítajte, cítite, CHCETE IT - internalizujte ho do bodu, keď si myslíte, že ho máte skôr, ako to urobíte.

A mať to budete.

A to je to - vezmite si túto radu, ak sa tak rozhodnete. Úprimne povedané, žiadna koža z chrbta, ak nechcete, viac uctievať pre mňa. Hehe. Je to niekedy dosť?

Nikdy!

Paye Lagu, pani.

Vaše nohy, zaprášené alebo nie, sú také pekné, tak ste! NADRIADENÝ!

Najlepší

Mike Watson

PS - Oveľa viac prísť na túto tému, ale to je jej podstúpiť. Získajte vyššie uvedené príručky teraz (prestaňte odkladať nevyhnutné a začnite - ROBIŤ - TERAZ!).

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: