Foot rubs, massages while she EATS, I stay hungry. SO NICE!

Nohy tře, masáže, zatímco jí, zůstávám hladový. TAK PĚKNÉ!

Před chvílí jsem viděl úchvatně dominantní a GORGEOUS kanadskou pákistánskou herečku Ushnu Shah v „telenovele“ ze subkontinentu - druh, kterou paní Priyanka tolik milovala - a stejně tak jsem stiskl nohy, když sledovala, můžete odtud vyzvednout tolik ženských charakteristik muah - a mají v nich spoustu masáží FOOT!

Obvykle ženy masírují ženy, které by měly a změnily, samec druhu UNDERFOOT AS IT WERE!

Je to taková královna, že její jméno by mělo být Perfect Madam Ushna, i když nejste na femdom nebo nohou!

A tak je, Paye Lagu k ní znovu, dokonce i v jejím nejméně dominantním avataru, který má tak jemnou sexy dominanci, kterou jsem viděl, Paní se vrací domů z práce, rýže a čočka připravená na talíři, ona jí, nebo začne, po dni padne do pohovky podrážděné, starší služka si začne mírat nohy, před ní obezqiously dřepí. Madam ji ignoruje. Jí. MŮJ!

Jako služka byla VĚC, kterou je - hehe - pro madam!

Najednou náhle, unaví ji chit chat služebná, a vytáhne nohu pryč, klip končí.

Když jsem tam dnes seděl tak unavený, chtěl jsem, aby mě někdo doslova krmil pomalu - třít si ramena - švihnout bradavky, kohout (sát) - to vše při jídle pomalým, klidným tempem jako král... (což si pamatuji jistou Carol, která mi volala, hehe)...

... Byl jsem doslova vyčerpaný, myšlenky procházející hlavou, a jeden z nich - první, no, pokud jste do Pooja Memsahib... JI! - a každý TRUE FEMDOM LOVER IS - pokud nejste, nejste opravdu do skutečné femdom - je to tak jednoduché! - Myslel jsem, že?

Vlastně třetí myšlenka. Hehe.

Byly to fazole.

Jedl jsem LAHODNÉ jídlo z fazolí a rýže.

Milovníci Scat, a ti, kteří si přečetli knihu výše vědět Pooja Ma'am miloval ty, a vybírání ty z - nejen vybírání, ale zíral na ně každé ráno - uctívat je ve SVATYNI k jejímu POO... no, víte, co mám na mysli, DEPTHS OF SHEER CRAVEN ABJECT DEVOTION jeden může DROP TO, a být šťastný tam!

Madam!

OH MŮJ!

Její POTI! (sakra, jak se říká v hindštině, byl pro mě svatý, vždy bude, všichni z ní!).

Každopádně - tak jsem chtěl nakrmit svou indickou služku, zatímco se uvolnila.

Stisknutí těch unavených, ale silných paží, ramen, zad, nohou, hlavy, všechno zase, když štěkala příkazy, pohodlně jíst, zatímco jsem ji krmil, hladový - ano, ale bylo by mi to jedno!

Nebo pro muže - mužský ekvivalent?

Dávat mu - jak jsem často dělal Mistr Wang hlavu při jídle, což dělalo normálně dlouhé čínské večeře ještě delší!

Často jsem ho držel cum v ústech, když v něm opakovaně plivl, pak vyplivl zbytky POTRAVIN do úst, pak jsem spolkl nechutný nepořádek, ale jeden pohled na jeho krásný DICK - jeho dickhead - jeho dlouhý COCK - wang - a budete vědět, proč jsem to udělal. Ty koule, vždy tak PERT - OH MY!

Opravdu, on je můj pán a Mistr...

ABJECT, touží oddanost, Stále si pamatuji, jak se ta dáma v Sin City Diaries chichotala.

„Ni Xi Huan Nan Ren ma“? Máš rád muže?

MADAM!

Jsi tak milý...!

A já tak chci, aby mě mistr Wang veřejně ponížil, jak to dělá často.

Brzy zpátky!

Nejlepší,

Mike Watson

PS - Kompilace deníků Sin City je kompilace, kterou nebudete chtít nechat ujít, spolu s penisem Central a Cock Worship pro Sissies a Faggots a Čtečkou penisu! Vše také brzy slyšitelné - zůstaňte TUNED!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: