Foot rubs, massages while she EATS, I stay hungry. SO NICE!

Suu röövib, massaaž, kui ta sööb, ma jään näljane.…

Mõni aeg tagasi, ma nägin rõõmsalt domineeriv ja uhke Kanada Pakistani näitleja Ushna Shah „seebiooper” alates poolpoolel - selline pr Priyanka armastas nii palju - ja nii ma tegin, vajutades tema jalad, kui ta vaatas, saate kiirenemist nii palju naiste omadusi sealt muah - ja neil on palju jalamassaaži neid!

Tavaliselt naised masseerivad naisi, mis peaks ja on muutunud, mees liigi UNDERFOOT AS IT OLID!

Ta on selline kuninganna, et tema nimi peaks olema Perfect Proua Ushna, isegi kui sa ei ole arvesse femdom või jalad!

Ja nii ta on, Paye Lagu teda jälle, isegi tema vähemalt domineeriv avatar, mis on selline peen seksikas domineerimine, mida ma nägin, Proua töölt koju, riisi ja läätsed valmis teda taldrikule, ta sööb, või hakkab, flops alla diivan ärritunud pärast päeva, vanem neiu hakkab hõõrudes tema jalgu, kükitades obesqiously tema ees. Proua ignoreerib teda. Sööb. MINU!

Nagu neiu oli asi, mis ta on - hehe - proua!

Järsku järsult ta väsib neiu chit vestlusest ja tõmbab jalga ära, klipp lõpeb.

Nagu ma istusin seal täna nii väsinud ma tahtsin, et keegi sõna otseses mõttes toita mind aeglaselt -hõõruda mu õlad - flick minu nibud, kukk (imeda) - kõik söömise ajal aeglaselt, rahulikult tempos nagu kuningas... (mida ma nii mäletan teatud Carol helistades mind, hehe)...

... Ma olin sõna otseses mõttes ammendatud, mõtted läbivad mu pea, ja üks neist - esimene, noh, kui sa oled arvesse Pooja Memsahib... JI! - ja iga tõsi femdom armastaja on - kui sa ei ole, sa ei ole tegelikult tõeliseks femdom - see on nii lihtne! - arvasin oli?

Tegelikult kolmas mõte. Hehe.

See oli aedoad.

Ma söösin DELICIOUS jahu aedoad ja riisi.

Scat armastajad, ja need, kes on lugenud raamatut eespool tea Pooja Ma'am armastas neid, ja valides need välja - mitte ainult valides, kuid jõllis neid igal hommikul - kummardavad neid pühamu tema POO... noh, sa tead, mida ma mõtlen, sügavamal SHEER CRAVEN ABJECT PÜHENDUMUS saab tilk, ja olla õnnelik seal!

Ma'am!

OH MU!

Tema POTI! (jama nagu nad ütlevad Hindi, oli püha mulle, alati, kõik tema!).

Igatahes - ma nii tahtsin toita oma India neiu, kui ta lõdvestunud.

Vajutades neid väsinud veel tugevad käed, õlad, selg, jalad, pea, kõik see omakorda, kui ta haukus välja käske, süüa mugavalt, kui ma toidetud teda, näljane - jah, aga ma ei hooli!

Või meeste jaoks - meessoost samaväärne?

Andke talle - nagu ma tihti tegin Master Wang pea söömise ajal, mis tegi tavaliselt pikad Hiina õhtusöögid veelgi kauem!

Tihti korda, ma hoian teda cum minu suus, kui ta sülitas korduvalt see, siis sülitas konts FOOD minu suhu, siis ma neelata vastik jama, kuid üks pilk tema armas DICK - tema munn - tema pikk kukk - wang - ja sa tead, miks ma tegin. Need pallid, alati nii PERT - OH MY!

Tõesti, ta on minu isand ja Master...

ABJECT, ihkama pühendumus, Mäletan ikka veel daam Sin City päevikud itsitamine.

„Ni Xi Huan Nan Ren ma”? Kas sulle meeldivad mehed?

MA'AM!

Sa oled nii tore...!

Ja ma nii tahan, et Master Wang mind avalikult alandada, nagu ta seda sageli teeb.

Varsti tagasi!

Parim,

Mike Watson

PS - Sin City päevikud koostamine on üks sa ei taha miss, koos Peenis Kesk ja Kukk kummardamine Sissies ja Faggots, ja peenise lugeja! Kõik kuuldav varsti liiga - jääda TUNED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: