The difference between truly WANTING IT – and believing you can have it – before you DO.

Erinevus tõeliselt TAHAVAD IT - ja uskudes, et sul…

Kui sa oled sügavalt, sügavale femdom - ja on need sügavad soovid nagu igaüks teeb - tavaliselt adresseerimata, rääkimata rahul või isegi katsed samal - siis WANT osa ei ole probleem.

Aga liiga paljud inimesed jäävad siin liiga.

Oluline on hoida oma soov läheb mu sõber - see ei piisa, et tahad seda paar päeva, siis unusta see - või jack välja midagi, ja otsustada „Ma ei taha seda”.

Samad põhimõtted kehtivad elu, fitness - ja jah, magnetiseerides mingit tulemust oma elus - femdom ilming samuti.

Liiga paljud inimesed jäävad ka teisele sammule - SILD midagi sügavalt tahavad, hoides soov läheb - ja saada punkti, kus sa usud, et sul on võimalik seda - enne kui seda teha.

Sa tead, kui see juhtub, mu sõber - see on tunne sa harjumus oleks võimalik raputada, mis pärineb sügaval sees (isegi kui sa ei püüa ja raputada seda sel hetkel, see harjumus raputada!).

Täna pärastlõunal olin väsinud, aga ma läksin tegema trenni niikuinii, aga kui ma sain treening kohapeal, midagi, mis tõesti ärritab mind tavaliselt juhtus.

Kuid ma ei ole enam „normaalne” - isegi mitte aasta tagasi!

Mida rohkem ma jääda vooruslik, see kestab aastaid, seda lihtsam ilming muutub, aga ma nägin - mida?

Daamid pühkimine tolmu eemale, kus ma töötan välja, mis loogiliselt rääkida tolmu India on mõttetu töö, see kogub järgmisel hetkel, veel, need daamid - kui nad tegid seda eelmisel aastal, ma sain ärritunud, palus neil liikuda, peatada ajutiselt jne

Mäletan ikka veel uudishimulik daam pea daam andis mulle ja ütles: „Miks sa ei lähe mujale”? (ta ei tähendanud seda femdom tark, ta lihtsalt ei olnud kindel, miks ma tahtsin, et kohapeal - hästi, teha pull-ups!) .

Täna?

Ma tundsin midagi muud kui alandlikkust, kui ma vaatasin nende tolmune jalgu.

Ma kolisin ära ilma öelnud, et. Ja ma tegin selle punkti, et vaadata kõiki oma jalgu, vaimselt suudelda oma varbad, saata neile positiivseid alandlikke mõtteid - nad tundsid seda!

Selline muutus, ma mäletan - nagu kerjus naine teisel päeval midagi, mida ta tõesti ei peaks, veel, ta on NAINE, nii et ma lasen tal minna!

Hell, kui ta oli slapped mind ignoreerides teda, ma oleks ilmselt tänanud teda.

Naised on nii kena, nii domineeriv, kui sa lasta neil olla!

Ja osa võti avaldub naised kogu minu ümber, domineerimise kõik selle kuju, vormid ja ilmingud on see, et ma uskusin, et ma võiks olla see, ja tundsin, et mul oli see - enne kui ma isegi oli see!

Eesmärgid aktualiseeruvad sügavast soovi etapist, kui te USUTE, et see võib olla.

Kui sa ei usu, et sul võib olla see, ja sa ei saa võlts seda kuni sa teed seda - siis harjumus on see, kuni sa teed.

Kui õpilane on valmis, ilmub õpetaja, kui alandlik on valmis, ilmuvad Mistress ja Master!

See on nii lihtne, on tõeliselt valmis, nüüd KUIDAS sa saad, et etapp?

Nagu ma alla laadida teisi videoid tegime seda täna teiste äri - võti on see - FAN, et soov, nagu leegid - ja hoida seda läheb.

On põhjus, miks nad kasutavad fraase „soovi leegid” või RED HOT DESIRE!

Nagu söed, tuleb neid pidevalt kinni hoida.

Ja lihtsalt mõelda tõmblemine välja harjumus seda teha.

Sa pead sõna otseses mõttes mõtlema, tundma, internaliseerima need stsenaariumid, need fantaasiad - kaudu väiteid, et nael see sügavamale oma alateadvuse iga kord, kui kinnitada - iga kord, kui sa arvad - kuni iga kord, kui sa näed naist saab mass alistuv tarretis sees ja ta tunneb seda!

Ei, sa ei tunne seda enne, kui on see! (st tunne).

Ja väiteid nagu „Ma meelitada femdom mulle iga päev” - EI, need harjumus töötada. Need on counter produktiivne, palju nagu võite öelda, et ma olen rikas, kuni sead lendavad koju (et isegi võimalik? hehe) - kuid see harjumus sind rikkamaks - see võib tõepoolest olla vastupidine mõju.

Sõnad, nendega seotud tunne ja vaimsed pildid on võtmetähtsusega.

Ja minu raamatud 16 Uskumatult Võimas Femdom väiteid, mis meelitab femdom sulle meeldib koid FLAME - on AUTO PILOT näidata teile õige tee nagu kõik - ma kordan, kõik oodid olen kirjutanud naistele siiani.

Kõik need oodid on tegelikult kõik väiteid.

Sa pead neid kõiki saama ja uurima kõiki neid, mitte ainult ühte või kahte. See on nii lihtne. Sama asi nii raamatuid väiteid seeria, saada neid mõlemad. Üks iseenesest harjumus tuua teile tulemusi sa nii ihkama. Ja himustama, nagu Hannibal ütles suurepäraselt!

Loe, tunnen, tahad seda - sisestage see punktini, kus sa usud, et teil on see enne, kui seda teete.

Ja on see teil.

Ja see on see - võtke see nõu, kui te seda valite. Ausalt öeldes, ei ole nahka maha mu tagasi, kui sa ei, rohkem kummardama MINU eest. Hehe. Kas see on kunagi piisavalt?

Mitte kunagi!

Paye Lagu, proua.

Teie jalad, tolmune või mitte, on nii kena, nii et sa oled! ÜLEMUS!

Parim

Mike Watson

PS - Palju rohkem tulla sel teemal, kuid thats sisulise ta. Hankige ülaltoodud juhendid nüüd (lõpetage paratamatu edasilükkamine ja alustage - DOING - NOW!).

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: