The difference between truly WANTING IT – and believing you can have it – before you DO.

Atšķirība starp patiesi VĒLAS IT - un ticēt jums…

Ja jūs esat dziļi, dziļi femdom - un jums ir tādas dziļas vēlmes kā visi - parasti nav adresēti, nemaz nerunājot par apmierinātiem vai pat mēģinājumiem, kas veikti vienā un tajā pašā laikā - tad WANT daļa nebūs problēma.

Bet pārāk daudz cilvēku neietilpst arī šeit.

Galvenais ir, lai saglabātu savu vēlmi GOING mans draugs - tā nav pietiekami, lai vēlas to dažas dienas, tad aizmirst par to - vai jack off uz kaut ko, un izlemt “Es negribu to”.

Tie paši principi attiecas uz dzīvi, fitnesa - un jā, magnetizējot jebkāda veida rezultātu savā dzīvē - arī sievietes izpausmi.

Pārāk daudz cilvēku atpaliks arī otrajā pakāpē — tilts starp kaut ko dziļu vēlēšanos, vēlmes saglabāšanu - un nokļūšanu līdz vietai, kur ticat, ka tas ir iespējams, - pirms jūs to darāt.

Jūs zināt, kad tas notiek, mans draugs - tā sajūta jums paradis varēsiet krata, kas nāk no dziļi iekšā (pat tad, ja jūs mēģināt un krata to tajā brīdī, tas paradis sakrata!).

Šajā pēcpusdienā, es biju noguris, bet man bija gatavojas darīt treniņu vienalga, bet, kad es saņēmu uz treniņa vietas, kaut kas tiešām kaitina mani parasti notika.

Tomēr es vairs neesmu “normāls” - pat ne pirms gada!

Jo vairāk es palieku nevainīgs, tas pagarinās gadiem, jo vieglāka izpausme kļūst, bet es redzēju - ko?

Dāmas, kas slaucīja putekļus prom no kurienes es strādāju, kas loģiski runā Indijas putekļos, ir bezjēdzīgs darbs, tas pulcējas nākamajā minūtē, tomēr šīs dāmas - kad viņi to darīja pagājušajā gadā, es saņēmu kairinājumu, lūdza viņus pārvietoties, uz laiku apstāties utt.

Es joprojām atceros ziņkārīgs dāma galva dāma deva man un teica: “kāpēc dont jums iet citur”? (viņa nenozīmē, ka femdom gudrs, viņa vienkārši nebija pārliecināts, kāpēc es gribēju, ka vietas - labi, darīt pull-ups!) .

Šodien?

Es jutos nekas cits kā pakļāvība, jo es paskatījos uz viņu putekļainām kājām.

Es pārcēlos prom bez teicis. Un es izdarīju punktu, lai apskatītu visas viņu kājas, garīgi noskūpstītu viņu pirkstiem, sūtīt viņiem pozitīvas pakļāvīgas domas - viņi to jutās!

Šādas pārmaiņas, es atceros - tāpat kā ubags sieviete otru dienu dara kaut ko viņai tiešām nevajadzētu, tomēr, viņa ir SIEVIETE, tāpēc es let it go!

Hell, ja viņa bija cirta mani ignorējot viņu, es droši vien pateicos viņai.

Sievietes ir tik jaukas, tik dominējošas, ja jūs ļaujat viņiem būt!

Un daļa no atslēgas, lai izpaustu sievietes visapkārt man, dominance visās tās formās, formās un maskās ir tā, ka es ticēju, ka es varētu būt, un jutos man bija IT - pirms man pat bija tā!

Mērķi tikai aktualizējas no dziļās vēlēšanās posma, kad jūs uzskatāt, ka jūs varat to izdarīt.

Ja jūs neticat, jums var būt tā, un jūs nevarat viltotas šo līdz jūs darīt to - tad jums paradis to, kamēr jūs darīt.

Kad students ir gatavs, parādās skolotājs, kad pakļāvīgais ir gatavs, parādās saimniece un maģistrs!

Tas ir tik vienkārši, ir patiesi gatavs, tagad KĀ jūs nokļūt šajā posmā?

Kā es lejupielādēt citus videoklipus mēs to darījām šodien citā biznesā - galvenais ir tas - lai FAN ka vēlme, piemēram, liesmas - un saglabāt to GOING.

Ir iemesls, kāpēc viņi izmanto frāzes “vēlmes liesmas” vai RED HOT DESIRE!

Tāpat kā ogles, tām jābūt pastāvīgi stoked.

Un tikai domājot par raustīšanās off paradis darīt to.

Jums ir burtiski domāt, sajust, internalizēt šos scenārijus, šīs fantāzijas - izmantojot apgalvojumus, ka mārciņa to dziļāk savā zemapziņā katru reizi, kad jūs apstiprināt - katru reizi, kad jūs domājat - līdz katru reizi, kad jūs redzat sievieti jūs kļūstat masu pakļāvīgs želejas iekšā un viņa jūtas IT!

Nē, jūs nejutīsieties, pirms esat to! (t.i., sajūta).

Un apgalvojumi, piemēram, “Es esmu piesaistīt femdom man katru dienu” - NĒ, tie paradis darbu. Tie ir counter produktīvs, daudz, piemēram, jūs varat teikt, es esmu bagāts, kamēr cūkas lido mājās (ka pat iespējams? hehe) - bet tas paradis padarīt jums jebkuru bagātāks - tas tiešām varētu būt pretējs efekts.

Vārdi, sajūta, kas saistīta ar viņiem, un garīgās bildes ir galvenais.

Un manas grāmatas 16 Neticami Jaudīgi Femdom apgalvojumi, kas piesaistīs femdom jums patīk kodes uz FLAME - par AUTO PILOT parādīs pareizo ceļu, kā darīt ALL - Es atkārtoju, visi odes esmu rakstījis sievietēm līdz šim.

Visi šie odes ir faktiski visi apgalvojumi.

Jums ir nepieciešams, lai saņemtu tos visus, un izpētīt visus no tiem, ne tikai vienu vai divas. Tas ir tik vienkārši. Tas pats par abām grāmatām apstiprinājumu sērijā, saņemt tos ABI. Viens pats par sevi paradis dot jums rezultātus jūs tik alkt. Un iekārot, tāpat kā Hannibal teica lieliski!

Lasīt, sajust, gribu to - internalizēt to līdz vietai, kur jūs uzskatāt, ka jums ir to pirms jums darīt.

Un ir tā jums būs.

Un tas ir tas, ka - ņemiet šo padomu, ja jūs to izvēlaties. Godīgi sakot, nav ādas pie manas muguras, ja jums nav, vairāk pielūgt mani. Hehe. Vai tas kādreiz ir pietiekami?

Nekad!

Paye Lagu, kundze.

Jūsu kājas, putekļainas vai nē, ir tik jauki, tāpēc tu esi! PĀRĀKA!

Labākais

Maiks Vatsons

PS - Daudz vairāk nākt par šo tēmu, bet tas ir tā esma. Iegūstiet iepriekš minētās rokasgrāmatas tagad (pārtrauciet neizbēgamo atlikšanu un sāciet - DOING - TAGAD!).

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: