The difference between truly WANTING IT – and believing you can have it – before you DO.

Yapmadan önce gerçekten İSTEMEK - ve ona sahip olabileceğinize…

Eğer derin, derin bir femdom içindeyseniz - ve herkesin yaptığı gibi bu derin arzulara sahipseniz - genellikle adressiz, tatmin edici veya hatta aynı şekilde yapılan girişimler bir yana - o zaman İSTİYOR kısmı bir sorun olmayacaktır.

Ama burada çok fazla insan da yetersiz kalıyor.

Anahtar şey, arzunuzu arkadaşıma devam ettirmektir - birkaç gün istemek için yeterli değil, sonra unutun - ya da bir şeye jack yapın ve “İstemiyorum” karar verin.

Aynı ilkeler yaşam, fitness için de geçerlidir - ve evet, hayatınızdaki her türlü sonucu mıknatıslamak - femdom tezahürü de.

Çok fazla insan ikinci adımda da yetersiz kalıyor - derinlemesine bir şey istemek, arzuyu devam ettirmek - ve sahip olabileceğinize inandığınız bir noktaya ulaşmak arasındaki KÖPRÜ - sizden önce.

Bunun ne zaman olduğunu bileceksin, arkadaşım - içten aşağıya doğru gelen sallayamayacağın bir his (o noktada sallamaya çalışsan bile, sarsılmayacak!).

Bu öğleden sonra, yorgundum, ama yine de bir antrenman yapacaktım, ama antrenman yerine geldiğimde, normalde beni gerçekten rahatsız eden bir şey oldu.

Yine de, artık “normal” değilim - bir yıl öncesinden bile!

Ne kadar çok iffetli kalırsam, yıllarca uzanıyor, daha kolay tezahür olur, ama gördüm - ne?

Hindistan'ın tozunda mantıksal olarak konuştuğum yerden tozu süpürme bayanlar anlamsız bir iştir, bir sonraki dakikayı toplar, ancak bu bayanlar - geçen yıl yaptıklarında, sinirlendim, hareket etmelerini istedi, geçici olarak durun vb.

Baş hanımın bana verdiği meraklı bayanı hala hatırlıyorum ve “neden başka yere gitmiyorsun”? (o femdom bilge demek değildi, o sadece neden bu noktayı istediğimden emin değildi - iyi, pull-up yapmak!) .

Bugün?

Tozlu ayaklarına bakarken itaatkârlık dışında hiçbir şey hissetmedim.

Söylenmeden uzaklaştım. Ve tüm ayaklarına bakmak, zihinsel olarak ayak parmaklarını öpmek, onlara olumlu itaatkâr düşünceler göndermek için bir noktaya getirdim - hissettiler!

Böyle bir değişiklik, hatırlıyorum - geçen gün dilenci kadının gerçekten yapmaması gereken bir şeyi yapması gibi, yine de o bir KADIN, bu yüzden gitmesine izin verdim!

Cehennem, onu görmezden geldiğim için bana tokat atsaydı, Muhtemelen ona teşekkür ederdim.

Kadınlar çok güzel, izin verirsen çok baskın!

Ve etrafımdaki kadınları tezahür ettirmenin anahtarının bir parçası, tüm şekillerinde, formlarında ve kılıklarında hakimiyet, ona sahip olabileceğime inandığım ve bunu hissettiğimi hissettim - daha sahip olmadan önce!

Hedefler, yalnızca sahip olabileceğinize İNANDIĞINIZDA derin arzu aşamasından itibaren gerçekleşir.

Eğer buna sahip olabileceğine inanmıyorsan ve bunu yapana kadar taklit edemezsin - o zaman yapana kadar sahip olmayacaksın.

Öğrenci hazır olduğunda, öğretmen görünür, itaatkâr hazır olduğunda, metresi ve usta görünür!

Bu kadar basit, gerçekten hazır olmak, şimdi o aşamaya NASIL geliyorsun?

Bugün diğer işte yaptığımız diğer videoları indirirken - anahtar şudur - bu, alevler gibi arzuyu FAN'a - ve devam ettirin.

“Arzu alevleri” veya KIRMIZI SICAK ARZU ifadelerini kullanmalarının bir nedeni var!

Közler gibi, SÜREKLI STOKED olmalılar.

Ve sadece mastürbasyon yapmayı düşünmek yapmayacağım.

Kelimenin tam anlamıyla düşünmek, hissetmek, bu senaryoları içselleştirmek zorundasınız, bu fantezileri - her düşündüğünüzde - her düşündüğünüzde - her düşündüğünüzde - her düşündüğünüzde - bir kadını her gördüğünüzde, içinde itaatkâr bir jöle kütlesi haline geliyorsunuz ve o HİSSEDİYOR!

Hayır, sahip olmadan önce hissetmeyeceksin! (yani duygu).

Ve “Her gün bana femdom çekiyorum” gibi onaylamalar - HAYIR, bunlar işe yaramayacak. Bunlar karşı üretken, domuzlar eve uçana kadar zengin olduğumu söyleyebileceğin gibi (bu bile mümkün mü? hehe) - ama sizi daha zengin yapmayacak - gerçekten de tam tersi bir etkiye sahip olabilir.

Kelimeler, onlarla ilişkili duygu, ve zihinsel resimler anahtardır.

Ve kitaplarım 16 İnanılmaz Güçlü Femdom onayları, bir ALEV'e güveler gibi SİZE femdom çekecek - AUTO PILOT'ta size TÜMÜ gibi doğru yolu gösteriyor - tekrar ediyorum, şimdiye kadar kadınlara yazdığım tüm odes.

Bu övgülerin TÜMÜ aslında tüm onaylamalar.

Hepsini almanız gerekiyor, ve TÜMÜNÜ inceleyin, sadece bir veya iki değil. Bu kadar basit. Beyanlar serisindeki her iki kitap için de aynı şey, ikisini de al. Tek başına size sonuçları getirmeyecek kadar CRAVE. Ve imrenmek, Hannibal"in ünlü dediği gibi!

Okuyun, hissedin, İSTİYORUM - bunu yapmadan önce sahip olduğuna inandığınız bir noktaya içselleştirin.

Ve sahip olacaksın.

Ve bu - eğer seçerseniz bu tavsiyeyi alın. Dürüstçe, eğer yapmazsan sırtımdan cilt yok, benim için ibadet etmek için daha fazlası. Hehe. Hiç yeterli mi?

Asla!

Paye Lagu, hanımefendi.

Ayakların, tozlu ya da değil, çok güzel, sen de öylesin! ÜSTÜN!

En iyi

Mike Watson

PS - Bu konuya gelmek için çok daha fazlası, ama bunun özü budur. Yukarıdaki kılavuzları şimdi alın (kaçınılmaz olanı ertelemeyi bırakın ve başlayın - YAPIYOR - ŞİMDİ!).

Mike Watson
Femdom Enthusiast, Writer and more!
%d bloggers like this: